Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Відео доньки Окунської готували автори "педофільного скандалу"?

Інформаційна технологія, за якою наразі ведеться дискредитація захисника Юлії Тимошенко – Сергія Власенка, аж надто нагадує технологію так званого «педофільного скандалу», який старанно розкручували штатні скандалісти регіоналів та нечисті на руку адвокати. Використання дітей і сфальшовані, постановочні провокації "на камеру" та свідчення - це знайомі прийоми спритників з деяких організацій.

  

Поширення відеозапису розповіді доньки Н. Окунської – Марії щодо конфлікту матері з вітчимом, до якого малолітню дитину було втягнуто за ініціативи матері, викликало одну емоційну реакцію – «Як можна?»

Однак це перша природна реакція нормальної, я наголошую: НОРМАЛЬНОЇ, людини на цю розповідь малечі, котрою відверто маніпулюють дорослі люди. Більше того, окремі місця розповіді дитини за рахунок вживання фразеологічних зворотів, які не властиві дітям його віку, свідчать про навіювання, якому піддано малолітню дитину перед відеозаписом. Однак, крім морально-етичної оцінки даного факту, є й інша сторона – юридична.

Суть її полягає у тому, що здійснення цього відеозапису, залучення та підготовка до зйомки дитини і поширення цього відео в ЗМІ є нічим іншим, як експлуатацією дитини. З точки зору права і законодавства з прав дитини, немає жодної різниці між діями жебрачки, що використовує свою малолітню дитину для того, щоб розчулити перехожих та здійснити на них психологічний тиск для отамання матеріальної вигоди, і діями матері малолітньої Марії Окунської.

Так, зокрема, Н. Окунська спочатку разом із третьою особою жіночої статі (зі слів малолітньої «тьотя») задіяла малолітню дитину в ескалації конфлікту з колишнім чоловіком, привівши із собою дитину до нього додому і вимагаючи від нього, щоб він привітав цю дитину з днем народження, завідомо знаючи, що колишньому чоловікові відомо, що ця дитина народжена нею поза шлюбом від одного з її коханців. Окунська при цьому була впевнена в тому, що її візит та вимоги викличуть роздратування у її колишнього чоловіка та відповідну емоційну реакцію, оскільки заздалегідь залучила до цього візиту третю особу як потенційного свідка та здійснювала під час цього візиту відеофіксацію. Більше того, впевненість Окунської у прогнозованій реакції колишнього чоловіка була обґрунтована і тим, що однією з причин їхнього розлучення була подружня зрада та публічне приниження нею чоловіка із залученням сторонніх осіб чоловічої статі.

Таким чином, з боку Окунської були вчинені дії, що розцінюються як провокація стосовно колишнього чоловіка, метою якої було використання ряду коментованих вчинків та висловлювань людини у штучно створеному стані психологічно-емоційної напруги, з тим, щоб в подальшому отримати від цієї людини матеріальні вигоди. При цьому до таких дій Окунської було залучено малолітню дитину, що не усвідомлювала дійсного характеру вчинків та намірів матері, але ставала безпосереднім очевидцем заздалегідь спланованої сімейної сварки , і їй цими діями було заподіяно психологічну травму. Тобто дитина була використана матірю для набуття матеріальної вигоди, всупереч інтересам дитини, що кваліфікується з точки зору права як експлуатація дитини.

Такі дії заборонені як ст.164 Сімейного кодексу України, так і нормами міжнародного права.

Стаття 164 «Підстави позбавлення батьківських прав:
1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров»я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування ;
2) ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва.

Таким чином, законодавець дії Н. Окунської прирівнює до дій осіб, що примушують дітей до жебракування.

INTV
Tags: діти, монтян, прдоны, провокація, тимошенко, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments