Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Офіційний Пекін не довіряє нинішньому керівництву України

Як стало відомо Espreso TV з власних джерел в Адміністрації Президента, більшість конкретних галузевих угод, заради підписання яких Віктор Янукович відправився до КНР, буде замінено на меморандуми, що не містять конкретних зобов’язань сторін. На думку джерела, ініціатором цього виступила китайська сторона. Таким чином, візит позбавлено практичної складової й зведено здебільшого до церемоніалу. Тож, це ніяк не позначиться на форматі зустрічей Президента Віктора Януковича з Головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном та керівництвом уряду й парламенту країни.

Нагадаємо, програма візиту передбачає підписання низки документів у сфері енергетики, авіабудування, сільського господарства, гуманітарного співробітництва.

Крім того, сторони мають ухвалити проекти Договору про дружбу і співробітництво між Україною і Китаєм, а також Програми розвитку відносин стратегічного партнерства між країнами на 2013-2017 роки. Слід очікувати, що в силу їх всеохопного характеру ці документи буде погоджено.Імовірно, в такий спосіб Пекін подає Україні сигнал, що готовий та зацікавлений у співробітництві з нею, але з огляду на ситуацію, волів би взяти паузу, перш ніж взяти на себе перед Києвом зобов'язання, зокрема фінансового характеру.Фактично, це може означати, що Пекін не вважає нинішнє українське керівництво надійним партнером.

espreso.tv
Tags: Китай, дебилы, майдан, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment