Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На ''Межигір'я'' (Тетяна Чорновол)

Є одна ідея, як тримати Віктора Федоровича в напрузі та при цьому не ризикувати людьми. Це – проща на Міжгір'я. Як відомо, раніше на місці маєтку Януковича знаходився Межигірський монастир. Нині на його місці господарський блок Януковича, приміщення охорони та загін зі страусами. Єдине, що лишилося від монастиря це святе джерело, так звана "Дзвонкова криниця". Мешканці Нових Петрівців не дали Януковичу прихватизувати джерело отож воно знаходиться за межами маєтку, однак майже впритул до паркану, біля в'їзду з тильної сторони.

Так от ідея полягає в тому, щоб приходити на прощу до Дзвонкової криниці. Вона знаходиться в лісі, отож, якщо прийдуть прочани Януковичу для охорони лісового периметру довжиною 4 км доведеться задіяти тисячі бійців "Беркуту". Якщо Янукович буде змушений оборонятися, то не зможе атакувати.

Отож запрошуємо всіх бажаючих на прощу. Янукович прилітає в Україну завтра о 16 годині, відповідно прощу організовуємо після обіду.

Для автомобілістів збір о 14.30 біля пам'ятника "Либіді" на Набережному шосе. Для піших прочан збір о 14.30 на автовокзалі на площі Шевченка (з Майдану на цю площу йде 18-та маршрутка, багато маршруток з м Лук'янівка. З автовокзалу їдуть прямі маршрутки в село Нові Петрівці).

І ще шановні прочани майте на увазі, потрібна Ваша готовність до самоорганізації. Адже нині пропав зв'язок Андрієм Дзиндзею з найвідчайдушнішим та найактивнішим діячем "Дорожнього контролю", ініціатором ходи.

Ось карта, куди йти. Уточнити маршрут на "Дзвонкову криницю" завжди можна у мешканців Нових Петрівців.

Мій тел.050 814 75 61


Група у фейсбуці https://www.facebook.com/events/396934453770176/

Група в Контакті http://vk.com/event62400609

Блог УП
Tags:  тактика революційних дій, майдан, межигорье, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments