Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Безплідною є дискусія щодо тактики спротиву між "атакувальниками" і "стояльниками&quo

Originally posted by konung_ogin at Безплідною є дискусія щодо тактики спротиву між "атакувальниками" і "стояльниками" (автор невідомий)
Безплідною є дискусія щодо тактики спротиву між "атакувальниками" і "стояльниками" на Майдані. Бо розділені приблизно порівну, та ще й лідери "опозиції" бояться брати на себе відповідальність, тож всіма силами агітують за Велике Стояння завіряючи при цьому Народ, що в них є якийсь Таємний План, який дозволить виграти саме такою тактикою. Але будь-яка Революція чи просто спротив приречений на поразку, якщо не має Дії. "Лідери", якщо й розуміють це - проте не знають, що робити.
Отже - народний креатив.
1. Беркутня ніколи не буде атакувати, коли їх значно менше. Згадаймо, що й атаку біля АП свино-беркути розпочали ПІСЛЯ того, як Кличко відвів велику частину мітингувальників-"стояльників", що там були. Навіть 5 тисяч буркутні проти всього 50 тисяч мітингарів завідомо програють, якщо мітингарі будуть організовані.
2. Ні в якому разі не можна бігти, тікати, коли беркутня йде в атаку. По-перше - все одно вони бігають швидше, бо мають відповідну підготовку, по-друге - той, хто біжить - наводить паніку на інших, нестійких психологічно, по-третє - таким чином маса людей розбивається на окремі фрагменти, які та ж беркутня потім легко добиває. Тобто - треба просто стояти - нічого не боятись, як мінімум.
3. Як тільки будь-який беркутівець чи представник нинішньої влади чи навіть просто опущений життям тітушка заходить чи вривається до гурту мітингарів - кожна з цих тварин щільно, впритул оточується 5-10 Людьми. Які просто стоять, не б'ють його, але фотографують, кажуть, що ідентифікують його й занесуть в "картотеку Революції" і вголос зачитують наступний текст: "Згідно рішення Українського Народного Суду кожен, хто підніме руку на мітингувальника отримує 15 років в'язниці з повною конфіскацією майна". Але стояти треба так, щоб воно не могли вийти чи пройти далі - тобто - повна блокада пересування. Аж поки атака чи будь-яка інша активна дія не захлинеться. Якщо ж воно вздумає все ж вдарити когось - 10 чоловік навколо можуть його просто затоптати. Навіть, якщо це дівчата чи жінки - ніхто проти 10 людей вистояти не зможе. Якщо ж цих тварин декілька - потрібно розтягувати їх по одному і далі - дивись вище.
4. Повсякчас нагадувати цим тваринам, що ми ПОКИ-ЩО мирно протестуємо, але на насильство відповімо десятикратним насильством.

Слава Україні!
Tags: майдан, тактика революційних дій
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments