Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як влада буде залякувати всіх і вся

Вадим Денисенко

До 17 грудня (день візиту Януковича до Москви) влада має зачистити все. Інакше Путін не дасть грошей

Перші два тижні пройдуть під гаслом «Допити, посадки, залякування». Ми щодня будемо чути про те, як когось затримали, когось посадили, когось допитали. Влада буде нагнітати страх. Кульмінацією мають стати звинувачення ряду лідерів опозиції з депутатськими значками. Вершиною абсурду стане звинувачення опозиції в тому, що саме вони організували побоїще на Майдані. Саме таку справу зараз пробують сфабрикувати в генпрокуратурі. Найгірше в цій ситуації те, що силовики відчують смак крові. Маховик репресій буде тільки розкручуватися.

За стіл переговорів з опозицією Янукович не сяде. Справа в тому, що лідерів опозиції мають вже сьогодні-завтра звинуватити в тому, що вони організували безпорядки, а тому немає сенсу з ними сідати за стіл переговорів. Це він пояснить і Кетрін Ештон і всім іншим високопоставленим дипломатам. Після круглого столу з Президентами-попередниками Янукович буде зустрічатися з правильними активістами, правильними журналістами, правильними опозиціонерами.  Правильні опозиціонери скажуть, що вони повинні були взяти участь в переговорах з Президентом, бо тепер на них лежить тягар відповідальності за країну. При цьому, найближчим часом, вірогідність зміни уряду майже нульова.

Головна проблема Януковича – що робити з Майданом. Зробити з Майдану блокадний Ленінград – це показати героїзм людей. Окрім того – це довго. Очевидно зараз з’являться правильні опозиціонери, які почнуть закликати людей розійтися, щоб уникнути найгіршого. Проте, це навряд чи допоможе. Окрім того, влада буде вести переговори з опозицією про «зливання» Майдану (шантаж тут простий – ви зливаєтеся, а ми не відкриваємо кримінальні справи). І тут буде головне випробування для влади і опозиції. Всі розуміють, що в пам’яті залишиться останній штурм.

Західні області, теоретично мають почати виганяти губернаторів і передавати владу радам (облрада, як колегіальний орган може проголосувати за таке рішення). Чи підуть на це перш за все «свободівці»? Поки виглядає, що ні. Все буде залежати від того, як себе буде вести центральна влада і які угоди привезе з Москви Янукович.

Наступна неділя (15 грудня) – чергова критична точка. Опозиція спробує вивести людей на мітинг під гаслом «Ні Митному союзу». Чи спрацює цей заклик – поки незрозуміло. Проте, якщо наступної неділі вийде 200 тисяч людей – ситуація знову стане хиткою.

Протягом наступних днів почнеться злив інформації, яка начебто лежала на серверах Батьківщини. Власне вчорашній штурм був потрібен виключно для того, щоб в очах громадськості легалізувати той потік бруду, який поллється в наступні дні. Окрім того, у найближчий місяць всі представники Партії регіонів мають бути замарані в репресіях. Зараз готується кілька кримінальних справ проти низки знакових депутатів-опозиціонерів. Вже за два-три тижні прокуратура звернеться до парламенту з вимогою зняти з них депутатську недоторканість. І тут настане година «Ч» для всіх без винятку регіоналів та їхніх сателітів. Не проголосувати за зняття недоторканності означає виступити проти Януковича. Проголосувати – стати об’єктом економічних санкцій зі сторони ЄС і США.

І останнє. Протягом найближчих шести місяців відбудеться глобальна зачистка інформаційного простору. Ми йдемо шляхом Білорусі та Казахстану. Російська модель зі створення інформаційного гетто для лібералів команді Януковича не підходить. Вона занадто складна.

Щодо позитиву, то цей Майдан, як би це пафосно не звучало, створив нову реальність в головах мільйонів людей. Насправді, спротив лише починається. Тим більше, що урядування Януковича, навіть зі знижкою на газ, буде лише погіршувати економічний стан країни. А це не зможуть не помітити навіть найщиріші прихильники біло-голубих.
Tags: беспредел, конспирология, майдан, менты, рассея, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment