Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Висновки з нічної прогулянки. Майдан

Originally posted by semesyuk at Висновки з нічної прогулянки. Майдан
Оце ж повернувся з антропологічної експедиції на Майдан та навколо. Облазив все, шо можна, бачив різноманітне. Не полишає відчуття сюрреалістичності подій. Опозиція молодці - це був хороший тактичний хід. Погода - гівно. Люди - чудові. Комбінація - складна.

Як на мій погляд, рішення про встановлення та утримання маленьких барикад і пропаганда людяного ставлення до міліції вдень - абсолютно геніальні рішення в цій ситуації. Це виграна, з повним розгромом ворога, медійна битвочка. Правильно побудований месидж для Заходу, на реакцію якого нині вся надія. Окрім того, заворушки на Грушевського та на Лютеранській дали відчуття реальної боротьби, і це дуже добре.

Те, що укріплення на Лютеранській мали виносити палюбасу, було очевидно, бо там мусить проїхати кортеж Межигірського Дуба, як не крути.

Замість депресивної нічної паузи отримано дуже жваву і нервову картинку. Міліція, з котрою вдень спілкувалися люди, дарували їй квіти, співали пісень і пригощали чаєм, знову виявилася "не з народом" і показала преконливу картинку - Яник - Саурон, міліція - орки. І це так і є, до речі. В цю яскраву відео-картинку потрапили і зграйки тітушко-шакалів в складі оркського контингенту, а це остаточно зафільмувало всю дегенеративність режиму, якщо хтось ще сумнівався.

Також якісно зафіксовано правильний образ боротьби - триста громадян-спартанців лютують в безнадійній ситуації поки не підійшли мільйони. Це дуже правильно, в решті так воно і є.

Це тактична боротьба за адекватну реакцію Заходу і побудовано її вельми тонко і системно. Вона остаточно показала, що громадянське суспільство в Україні вже є, і з ним можна працювати.

Окрім того, паніка деяких громадян з приводу недостатньої кількості людей цієї ночі, не виправдана. Для актуальної задачі кількість достатня, бо головне тут не кількість, а якість. На Майдані багато дійсно розчулених людей, що дійсно переймаються. Знести Майдан - це одне, а виграти медійну війну - це інше.

Хочу подякувати опозиції - вона молодець, робить все правильно і тонко, бо медійно режим програє абсолютно і це дуже важливо.

Також зазначу, що без ВО Свобода цього ефекту досягти не вдалося б ніколи. Некуй на "Свободу" гнати, панове, подобається вона вам чи ні. Зараз "Свобода" грає на користь всім, і грає якісно.

Окрім того, рішення влади про розтрощення офісу основної опозиційної партії "Батьківщина" було абсолютно ідіотським, і владі за це треба тільки подякувати. Образ деспота-дегенерата в центрі Європейського континенту, в великій і стратегічно важливій країні, відбувся остаточно. Аплодисменти.

Отже. Здається вони знають, що роблять. Це тішить і дає надію.
Tags: европа, майдан, менты, тактика революційних дій, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment