Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Текілка картонная

Схоже, в технологів Віктора Федоровича зовсім стало погано з креативом, якщо вони всерйоз вважають, що побитий «Беркутом» студент мусить виглядати та поводитися як типовий Мальчіш-Плохіш із радянської дитячої книжки.

«Горгона Пилипівна. Рєбята, ви нє студенти, случайно?
Савка (спльовує). Ми доктори на х..й».
Лесь Подерв’янський, «Герой нашого часу. Повість друга»

 

Щойно стало відомо, що на круглому столі Януковича з опозицією будуть присутні в ролі окремої сторони переговорного процесу «студенти», люди спостережливі одразу почали запасатися попкорном, а вразливіші – набоями. Черговий цинічний цирк замість реальних спроб порозумітися був практично гарантований. І річ навіть не в тім, що, як швидко з’ясувалося, жодна зі студентських організацій-ініціаторів спудейського страйку жодного свого представника на стіл Януковичу не підкладала, а відтак дискутувати з Віктором Федоровичем планували персони настільки ж уповноважені, як «комендант революційного Києва Катеринчук». Просто будь-які спроби Партії регіонів зімітувати механізми взаємодії громадянського суспільства завжди завершуються неминучим перетворенням діалогу на поліфонічний однопартійний монолог во славу Віктора Федоровича. Партія велика, на всіх вистачить, а якщо не вистачить – тітушок та ментів підзвезуть.

Утім, підбір «студентства» для переговорів із Януковичем зумів вразити навіть людей підготовлених. Просто погляньте на це обличчя:http://img.pravda.com/images/doc/7/8/781902e-student-levin-zaprosyly-z-ap.jpg

Зазначу одразу: автор безмірно далекий від того, аби критикувати зовнішність будь-якого політичного діяча незалежно від його політичної позиції. Але оскільки, як випливає зі статусів у «Вконтакті» «лідера побитого студентства» Дмитра Левіна, до самого сьогоднішнього дня він був послідовним противником Європи, переконаним гомофобом (який при цьому чомусь навіть на аватарі в соцмережі сфотографований голяка з двома бойфрендами), юним любителем СРСР та «міссії русского народа», то стає очевидним, що кандидатура такого патріота-страйкаря не спливла назовні в бурхливих революційних водах, а мусила затверджуватися на найвищому рівні. І от тому до відповідальних осіб цього рівня питання: якщо всього наведеного вам виявилося недостатньо, аби пошукати на роль іншого персонажа, – невже навіть про телекартинку ніхто з вас не замислився? Адже «використаний пасіонарій» чомусь виглядає, як Мальчіш-Плохіш після вжиття банки варення та корзини печива, син поліцая з радянського кіно чи мажор-стукач із будь-якої голівудської кіноказки. Не дивно, що персону «Дімки-Текілки» (так іменує себе Левін у «Вконтакте») швидко відшукали й на групових фотографіях молодіжки Партії регіонів – жоден комсомол такого епічного кадра просто не мав права оминути.

«Нордична краса та гітлерюгендівська зачіска» – до повного набору не вистачає хіба що мілітарних шкіряних ремінців, які зраджений опозицією та Євромайданом студент мав би зараз дерти на пухкеньких грудях за незмінний стратегічний курс президента Януковича на Євроінтеграцію. В Партії регіонів ніхто не замислився навіть над тим, де саме шукати студентів-штрейкбрехерів – логічним було би, скажімо, знайти такого десь у Могилянці чи КПІ. Але витягти обох студентських лідерів (як Левіна, так і згадуваного також ЗМІ Артема Нікіфорова) з Інституту міжнародних відносин КНУ ім.. Шевченка – означає зовсім не орієнтуватися в освітній сфері. Адже ІМВ, який більшість його студентів воліє називати винятково російською – «КІМО» – користується заслуженою ненавистю всього Київського університету. І не лише за неймовірну концентрацію в цьому виші дітей чиновників та нардепів від Партії регіонів, а й через зневажливе ставлення цих нащадків до інших співгромадян.

Відтак українське студентство (читай – Майдан; саме на цьому неодноразово наголошував сам Віктор Федорович) на зустрічі з Януковичем доля випала представляти мажору-русофілу з партквитком від Януковича та зовнішністю піонера-зрадника, про що миттєво стало відомо широкому загалу. Важко сказати, наскільки такий результат спецоперації відповідає поставленій перед антикризовим штабом Віктора Федоровича меті. Але якщо чемоданчик на плечах Клюєва продовжуватиме генерувати провокації саме такого інтелектуального рівня, зловісних недільних заворушень можна не боятися. Принаймні, якщо на мітинг ПР у Маріїнському парку раптом нападе обмазаний гуталіном Чечетов із прапором Кличка та відром головєшок, навіть тітушки швидше викличуть не «Беркут», а санітарів.

Юрко КОСМИНА, для «ОРД»

Справка “ОРД”: Папа этого мажора — довольно известный в Киеве финансовый аферист и “решала” Владимир Ильич Левин.

Левин Владимир Ильич, родился 1 июня 1970 года в городе Киеве.
В 1977 году пошёл в среднюю школу № 165 г. Киева, которую окончил в 1985 году.
В 1985 году поступил в Киевский техникум РПС, который закончил в 1989 году по специальности радиотехник-технолог.
С 1991 по 1993 г.г. - учеба в Европейском университете. По специальности «Менеджмент», ушел в академический отпуск.
В 1994 году поступил в Киевский национальный экономический университет им. В.Гетьмана., который закончил в 1999году по специальности специальность «Финансы предприятий» — экономист. Тема диплома: «Анализ финансовой деятельности украинских предприятий »
С 2009 года. проходит обучение в Moscow Business School, по специальности — GENERAL МВА
С 1989 по 1991 г.г. - служба в армии.
С 1992 по 2002 г.г.- работал в коммерческих структурах.
С 2002 по 2004г.г. - Зам. Ген. Директора Укррезерва «Госкомрезерва Украины»
С 2004 — 2005г.г. - Финансовый директор ДКТП «Хрещатик» Министерства Аграрной Политики Украины.
С 2006р. и до настоящего времени директор финансовой компании ООО “КУА-АНПФ «ФК«ПАРТНЕР-КАПИТАЛ»

Сейчас — співголова Координаційної ради з
питань розвитку малого та середнього підприємництва — постійно діючого
консультативно-дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України.

ОРД
Tags: дебилы, мажоры, майдан, подонки, прдоны, провокація, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments