Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Володимир БОЙКО: Пацани перестаралисьАндрій Володимирович Портнов – людина, безсумнівно, видатна. І судовою владою керує так, що аж гай шумить. Тим не менш, надмірна старанність при виконанні монарших забаганок нерідко тягне сміховинні наслідки. Саме так і вийшло з мітингом «на підтримку курсу президента», який влада вирішила провести 14 й 15 грудня в центрі Києва. Очевидно, в Адміністрації Президента призабули, що ще 30 листопада суддя Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін виніс постанову, якою заборонив проведення будь-яких масових заходів у центрі столиці аж до 7 січня 2014 року. І що «Беркут» та внутрішні війська кілька разів штурмували Євромайдан саме на виконання цієї постанови.


Якщо в Андрія Володимировича погано з пам’яттю, нагадую, що в ніч на 30 листопада 2013 року суддя Санін Б.В. при секретарі Борисовій Т.М., розглянувши позов Київської міської державної адміністрації, виніс постанову по справі №826/19020/13-а, у якій, зокрема, сказано:


«Встановити обмеження права на мирні зібрання (пікетування, пішої ходи, демонстрацій, мітингів, зборів) шляхом заборони: Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» Київська міська організація політичної партії (згідно заявою від 30.11.2013 р. №249/ов, від 30.11.2013 р. №250/ов, від 30.11.2013 р. №251/ов); ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, Депутатській фракції Політична партія «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи» Віталія Кличка» (згідно заявою від 30.11.2013 р.); іншим суб’єктам, які реалізують прав на мирні зібрання, проведення заходів з 01.12.2013 р. по 07.12.2013 р. у м. Києві по вул. Банковій, вул. Грушевського, вул. Богомольця, Європейській площі, Майдані Незалежності, парк «Хрещатий».


Якщо ж права рука Портнова не знає, що пише його ліва рука, Андрій Володимирович може ознайомитись з повним текстом цієї постанови в Єдиному державному реєстрі судових рішень

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35641960


Наступного дня в Адміністрації Президента цю постанову почитали й вирішили, що заборонити мітинги до 7 грудня – то занадто мало. Але новий позов подавати полінувались. Натомість 2 грудня суддя Санін, порадившись сам з собою, виніс ухвалу «про виправлення описок в судовому рішенні», якою постановив 7-ме грудня 2013 року вважати 7-им січня 2014 року. Ось ця ухвала все в тому ж реєстрі:


http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35653659


До речі, принагідно звернімо увагу на таку особливість «портновського правосуддя», як винесення судових рішень щодо осіб, які взагалі не є учасниками справи. Суд так і пише, що заборона стосується не лише відповідачів, але й будь-яких інших суб’єктів. Напевно, коли Портнов вчився на юриста, йому в курсі цивільного процесу (бо адміністративного тоді не було, а справи, що зараз називаються адміністративними, розглядались в порядку глави 31-А Цивільного процесуального кодексу України) викладачі розповідали, що позов – це вимога конкретного відповідача до конкретного позивача, скерована через суд. І що судове рішення, яке зачіпляє права та інтереси осіб, що не є учасниками справи, підлягає скасування як незаконне.


Але коли то було. Зараз в Україні нові правові реалії, а судді ладні підписувати будь-яку белеберду (точніше, «келеберду» — є такий новий юридичний термін, неофіційно запроваджений на честь судді Окружного адміністративного суду Києва Володимира Івановича Келеберди), спущену їм з Адміністрації Президента.


Як відомо, по п’ятницях 13 числа до Києва злітається всіляка нечесть. 13 грудня 2013 року не стало виключенням і в студію телеканалу «Інтер» прибула міністр юстиції України Єлєна Лукаш. Пані Лукаш довго розповідала про те, що в Україні останніми днями всі перед законом рівні, і якщо суддя Санін заборонив мітингувати в центрі Києва, то вона, як жінка та матір, палко підтримує нічний штурм Майдану, влаштований Міністерством внутрішніх справ України в ніч на 11 грудня.


А в той час, як мадам Лукаш віщала в ефірі, на Європейській площі Партія Регіонів із залученням військових і комунальників під охороною міліціонерів встановлювала сцену для свого «антимайдану». З усієї України спеціальними поїздами влада звозить до Києва заляканих бюджетників, бомжів і гопників – щоби порушити постанову судді Саніна, яку сама ж інспірувала. Перекрита міліцією для «тітушек» вулиця Грушевського, польові кухні в парку «Хрещатий», розцвічена символікою ПР Європейська площа – і ніяких державних виконавців з «Беркутом».


Тож сподіваємось, що Лукаш і міністр внутрішніх справ Захарченко не з меншим заповзяття розганятимуть 14 і 15 грудня мітингувальників Партії Регіонів на Європейській площі, вул. Грушевського й у парку «Хрещатий» - місцях, заборонених для мітингування Окружним адміністративним судом м.Києва. Може, навіть Портнова за компанію покличуть – світло-шумові гранати кидати. Напевно, це було б корисним для керівника судової влади в Україні – можливо, після такого Андрій Володимирович потроху став би думати над наслідками своєї творчості. Ну, а суддя Богдан Санін, можливо навіть, почав би читати тексти своїх постанов до їх проголошення, а не після.


Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»
Tags: бойко, київ, майдан, маразм, подонки, прдоны, провокація, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments