Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Суворов: «Росія – це кримінальний режим»

Кореспонденту «Друга Читача» вдалось зв’язатись із культовим істориком Віктором Суворовим та дізнатись його думку з приводу подій, що зараз відбуваються в Україні. Подаємо текст без скорочень:

«Я дуже радий тому, що відбувається в Україні. Два роки тому в Росії теж у грудні-місяці росіяни вийшли на площу – постояли, постояли і пішли додому. І що? І нічого. Чим це закінчиться в Україні, я не знаю, я не провісник. Але ми можемо із впевненістю сказати, що наступні керівники України завжди будуть пам’ятати, що є український народ, якого треба слухати. А не просто він поїхав до свого великого московського начальника, зустрівся з ним, отримав інструкції і діє згідно з інструкцією. Нічого подібного! Тепер кожен керівник буде пам’ятати, що він вибраний народом і він має служити народу. Ось чому мені дуже подобається те, що відбувається.

Якщо вибирати куди йди – в Росію чи в Європу то… На мій погляд, Росія – це кримінальний режим. Додуматись провести Зимові Олімпійські ігри в субтропічному кліматі! Вони вже дорожчі за всі Зимові Олімпіади разом взяті! Для чого Україні туди?! Європа – це кращий вибір. Але, наприклад, Великобританія дуже хоче вийти з ЄС. Там страшенна бюрократія, британці раді, що хоч євро не ввели. Треба розуміти, що ніхто Україні не допоможе, поки Україна сама собі не допоможе. Починати треба з себе. Хочуть люди демократію – зробіть демократію і т.д. Говорять, що коли Україна вступить в ЄС, то українці зможуть їздити в країни ЄС без віз. А мені б хотілось, щоб це Європа просила в нас дозволу їздити без віз. Щоб вони на задніх лапках прибігли і сказали: «Давайте зробимо так, щоб ми могли до вас без віз їздити». А Україна скаже, що ми, звісно, подумаємо, але добре вже, ми згодні.

Україна не має стояти із протягнутою рукою і зі сльозами на очах просити 140 млрд. Ми самі себе не цінуємо і не розуміємо, наскільки ми талановиті.

P.S. Революція в Угорщині почалась із того, що скинули пам’ятник Сталіну, а в Україні – з повалення Леніна. Тобто все у нас буде добре!»
Друг Читача
Tags: европа, майдан, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments