Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Немає плану? Немає успіхів?

Ось плани (чи кому подобається, чи ні - неважливо):

Заваріть вікна Київради

(reznichenko_d)
Заваріть вікна Київради міцними гратами, побратими. Заваріть зараз, бо потім можете не встигнути.

Майдан здатен розійтися, так нічого і не досягши, але Київрада не капітулює без бою. Наша бунтівна КМДА крутіша забарикадованої французської Сорбони 1968 року. Крізь Київраду, мов крізь щойно запущене новонароджене серце, інтенсивно прокачується молода кров нового українського суспільства, кожен день - тисячі людей. До штабу щодня долучають нові добровольці, і звідти щодня когось виганяють за байдужість, алкоголізм, за бажання тусуватися без користі, за крадіжки, за скандальний характер. Відбувається інтенсивна людська культивація, будуються міцні зв'язки. Поки українське суспільство на загал розмірковує, що робити з протестом, і чи не вичерпав він свій потенціал, під зовнішнім хаосом бутербродів, перепусток, галасу, спальних мішків і строкато вдягнених охоронців складається дієва структура, наскрізь просочена ідеалізмом та ризиком. В Київраді безліч комендантів, головних комендантів, офіційних комендантів від опозиційних партій, але навіть об'єднаний Кличко-Тягнибок-Яценюк не здатен наказати Київраді розійтися, поки Київрада сама не погодиться, що її вимоги виконано.

Захоплена народом Київрада краще всіх референдумів ставить під сумнів легітимність офіційної влади. Влада - це монопольне право на насильство, право в односторонньому порядку карати і змушувати. На території Київради (вищого адміністративного органу столиці!) ця монополія не діє, жоден міліціонер не ризикне когось тут арештувати. Лише наше замилене око, втомлене гармидером останніх днів, не дає осягнути масштаб подій - ми отримали право ходити коридорами, в які ще місяць тому можна було потрапити лише роками служіння. Ми, фактично, можемо вводити на території майдану і КМДА власні паспорти, власний суд, власні правоохоронні органи. Це навіть не виклик офіційній владі - це глибока і небезпечна тріщина у ній, крізь яку поступово, аж до виборів 2015, буде витікати весь її державний авторитет. Про який тоталітарний режим в Україні може йти мова, якщо кожен активіст може надійно сховатися прямо в КМДА?

Укріплена Київрада може тримати оборону місяцями, навіть роками. При грамотній організації вона не потребує великих людських ресурсів, - лише якісних, а якісних в Україні вже вистачає. Її можна забезпечити автономною водою та електроенергією. Поруч із нею у будь-який час знаходиться достатньо мобілізованих киян, які прийдуть на підмогу, мов кіннота Рохану в момент штурму Хорнбургу. Протестний потенціал українців недостатній, аби захопити всі вищі адміністративні будівлі, але його цілком вистачить, щоб не віддати вже взятого.

Київрада - не розмінна монета, а справжній коштовний діамант. Чим пожертвує Янукович, щоб ліквідувати цю болючу діру у моноліті своєї влади? На які ризики і кроки наважиться? На що згодиться її обміняти?..

Середньовічні облоги фортець часто тривали не один рік. Панове, готуймося. Давайте заваримо вікна Київради міцними-преміцними гратами.

Ми маємо повернути барикади на Грушевського, Банкову і Інститутську

(o_danylyuk)

Різниця між Майданом 2004-го і 2013-го полягає в тому, що в 2004-му з третього дня революції були заблоковані Кабмін, Адміністрація Президента та комітети Верховної Ради, працівники яких, включно з високопосадовцями, не могли потрапити на свої робочі місця. Якщо ми хочемо виконання наших вимог, ми маємо створювати реальні незручності режиму. Ми маємо повернути барикади на Грушевського, Банкову і Інститутську. Саме заради цього необхідно збирати людей у неділю, а не для чергової порції запальних, але малопереконливих промов.
===============

Ось досягнення:

Верховная Рада законодательно поддержала амнистию участникам Евромайдана

(v_n_zb)

Законопроект предусматривает освобождение всех участников акций протеста, которые ранее были арестованы

Верховная Рада поддержала законопроект оппозиции, которым предусмотрено освобождение от уголовной ответственности участников массовых акций протеста.
За соответствующее решение проголосовали 339 народных депутатов.

Проект освобождает от ответственности лиц, которые были участниками акции протеста с 21 ноября до дня вступления в силу закона.

Законопроект предусматривает освобождение всех участников акций протеста, которые были арестованы, а также закрытие всех уголовных дел против них. Также законопроект предусматривает, что против участников вышеупомянутых событий не могут открываться новые уголовные дела. При этом закон не освобождает от ответственности "Беркут" и тех, кто отдавал им приказы.

За данный законопроект не голосовали коммунисты в полном составе.

05
Tags:  тактика революційних дій, київ, майдан, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments