Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Землетрус в Японії - результат ядерного випробування?

Лично я считаю это "немножко" бредом, но для разнообразия... :)
====================

ПОНЕДІЛОК, 28 БЕРЕЗНЯ 2011, 16:20

ЗЕМЛЕТРУС В ЯПОНІЇ - РЕЗУЛЬТАТ ЯДЕРНОГО ВИПРОБУВАННЯ?
Китайські інформаційні інтернет-ресурси висунули свою версію катастрофи в Японії. Посилаючись на анонімні джерела, вони стверджують, що землетрус було викликано невдало проведеним таємним підземним ядерним випробуванням японців.

А аварія на АЕС "Фукусіма-1" інсценована для того, щоб приховати справжні причини поширення радіації, насправді викликаної ядерним вибухом на віддаленому полігоні глибоко під океанським дном.

Стаття, яку передрукували багато китайських сайтів, зокрема опублікована на порталі Сhina Value. У ній наводиться думка неназваних експертів, які вважають, що в Японії сталася не природна, а техногенна катастрофа.

По-перше, китайські аналітики звертають увагу на нещодавній натяк губернатора Токіо Сінтаро Ісіхара про можливість застосування ядерної зброї проти Китаю. Загрози Ісіхара, відзначають аналітики, виглядають дивно, враховуючи, що Країна висхідного сонця завжди заявляла, що не збирається володіти ядерними боєголовками (нагадаємо, Японія не входить в так званий "Ядерний клуб").

Незабаром після слів губернатора, 9 березня в Тихому океані біля північно-східного узбережжя основного японського острова Хонсю був зафіксований підземний поштовх магнітудою 7,4 (основний удар припав на префектуру Міягі, яка через два дні найбільше постраждає від катастрофічного землетрусу). Китайські експерти стверджують, що це був зовсім не землетрус, а випробування надсекретного ядерної зброї. На чому грунтується це припущення, джерела не уточнили, відзначивши, що в разі успіху Японія за мовчазної згоди американців найближчим часом провела б ще низку ядерних випробувань. Після чого оголосила б себе країною з ядерною зброєю, націленим проти Китаю.

По-друге, експертів насторожила загадкова воронка, що утворилася в океані після землетрусу 11 березня. Фотографії величезного виру, здатного винести в безодню навіть потужні кораблі, потрапили в усі інформаційні агентства світу. Чому вона утворилася ніхто точно відповісти так і не зміг. На думку китайських анонімів, найімовірніше, воронка могла виникнути через просідання дна після підземного ядерного вибуху (нібито вода після невдалого випробування початку всмоктуватися в один з підземних бункерів).

Ще однією дивиною китайські джерела назвали відмову на АЕС "Фукусіма-1" системи електропостачання (у тому числі від резервних дизельних електростанцій), який привів до фатальних наслідків - втрати охолодження на одному з реакторів. За офіційною версією, система подачі електрики вийшла з ладу в результаті послідував за землетрусом цунамі. Проте не віриться, говорять аналітики, що таке могло статися при такому високому рівні розвитку японських технологій. Нагадаємо, що "Фукусіма-1" ("як і Фукусіма-2") розташовані недалеко від узбережжя, і напевно для будівництва станцій повинна була бути створена багаторазовий захист від самого сильного цунамі. Тим більше, передбачені альтернативні способи подачі електроенергії. Єдине розумне пояснення автори статті вбачають у тому, що японці навмисно допустили витік радіації - з метою відвести увагу від секретного випробування 9 березня, яке з невідомої причини вийшло з-під контролю.

А як пояснити той факт, що американський авіаносець, що знаходиться в океані в 100 кілометрах на схід від випромінюючої АЕС, отримав місячну дозу опромінення (прим. автора - дійсно у північно-східного узбережжя острова Хонсю в той час знаходився авіаносець ВМС США "Рональд Рейган" , який прямував на спільні з Південною Кореєю морські навчання), задаються питанням автори альтернативної точки зору на найбільш руйнівний японський землетрус.

У той час як на суші людей евакуювали в радіусі всього лише 20 кілометрів від АЕС. Усе стає на свої місця, якщо припустити, що осередок основного ядерного випромінювання насправді знаходився набагато східніше "Фукусіма-1", далеко в морі, вважають китайські джерела.

І, нарешті, експертів насторожив той факт, що японська сторона до цих пір не повідомляє, що реально відбувається на АЕС. Вкрай мало японці діляться оперативною інформацією про події на "Фукусіма-1" не лише з громадськістю, але навіть з міжнародними атомними організаціями - МАГАТЕ та Всесвітньої ядерної асоціацією. До чого б це?.

Зі статтею китайських аналітиків перегуковується цікаве інтерв'ю Олжаса Сулейменова. Казахстанський поет і громадський діяч назвав землетрус не інакше як "наслідком справ людських". Сулейменов, зусиллями якого був закритий Семипалатинський ядерний полігон, вважає, що десь у світі відбуваються надсекретні випробування небаченого раніше кліматичної, геофізичноїо та геотектонічної зброї, які вбивають, не викликаючи підозр у супротивника - під маскою природних катаклізмів.
Землетрус в Японії - результат ядерного випробування?
Tags: радиоактивность, фукусима-1, ядерный взрыв
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments