Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кто спрашивал где Медведчук и что с ним делать?

Воловецькі депутати захищатимуть «добре ім’я та авторитет» Медведчука

Голова і депутати Воловецької районної ради VI скликання, голови і депутати сільських рад оприлюднили звернення до організаторів «ЗакарпатськогоАвтоМайдану», які мали намір завтра, 4 січня пікетувати дачу Медведчука у селищі Жденієво на Закарпатті.

Подаємо текст звернення:

«Ми, голова і депутати Воловецької районної ради VI скликання, голови і депутати сільських рад, громадські активісти, інтелігенція Воловецького району Закарпатської області із засобів масової інформації дізналися, що в суботу, 4 січня, напередодні найбільших церковних свят року - Святого вечора та Різдва, - учасники «ЗакарпатськогоАвтоМайдану» хочуть приїхати з Ужгорода й пікетувати базу відпочинку, де відпочиває В.В. Медведчук з родиною біля селища Жденієво.

Вважаємо, що це купка провокаторів-самозванців, які підігріваються політиканами-невдахами, котрі рвуться до влади будь-якими незаконними методами, - прагне влаштовувати безчинства, провокації, паплюжити ім'я Віктора Володимировича Медведчука - почесного громадянина нашого району, шанованої на Воловеччині, Закарпатті і загалом в Україні людини. Ми завжди пам'ятаємо і вдячні Віктору Володимировичу Медведчуку за ті добрі справи, які він зробив для нас - усіх без винятку жителів Воловецького району,- коли був депутатом Верховної Ради України, першим заступником голови українського парламенту, головою Адміністрації Президента України. Тоді за його сприяння й допомоги були газифіковані населені пункти, проводився ремонт шкіл, лікарень, ФАПів, дитсадків, сільських доріг, надавалася допомога старшим людям, студентам тощо. Таке добродійство не забувається, а запам'ятовується назавжди.

Тому усією громадою заявляємо: закарпатці - мирні, толерантні й виважені люди. Однак безчинства, знущання і нехтування чинними законами держави на своїй землі ми не допустимо!

Верховинцям не потрібні заїжджі бешкетники від політики.

Ми самі знаємо, що і як нам робити, кого і за що шанувати, а кого зневажати!

Отже, це ще дідівське життєве правило, якого в наших горах усі дотримуються споконвіку, - і змушує нас, верховинців, які гордяться своїм краєм, - завчасно звернутися до вас, керівників «НО «Майдан» і Закарпатський АвтоМайдан, з вимогою: припинити намічене, що явно може перетворитися в безлад, і відвернути його, аби не допустити провокації. Адже наслідки можуть бути непередбачувані!

У противному випадку ми самі зуміємо всіма доступними нам способами захистити як добре ім'я й авторитет В.В. Медведчука - цієї, ще раз наголосимо, авторитетної і шанованої людини. Для цього в нас знайдуться всі необхідні засоби. Тому на повторення київських витівок і не сподівайтеся. Добре обміркуйте все і припиніть легкодумство. Доки не пізно.

Свої політичні ідеї слід відстоювати за круглими столами, на трибунах, у дискусіях і полеміках. А бешкетувати і руйнувати - то діяння слабкодухих і підступних. Таких - знайте - ніде й ніколи не поважали і не шанували!

Голова і депутати районної ради, голови і депутати сільських рад, громадські активісти, інтелігенція Воловецького району Закарпатської області»
Tags: майдан, медведчук, мукачево, прдоны, рейдеры, ужгород
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments