Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Закарпатський Автомайдан, який прямує до Медведчука, готується до перекриття дороги

Активісти отримали інформацію з власних джерел про те, що до Жденієва звезли декілька Камазів та лісовозів, ймовірно з метою перекриття доріг.
Про це повідомив Мукачево.net один з координаторів суботньої акції.
Зауважимо також, що в суботу зранку Мукачево.net зафіксував нетипове скупчення працівників ДАІ на посту в с.Нижні Ворота, що на межі з Львівською областю.
М.н
Вздовж всієї траси Київ - Чоп від Ужгорода до фактичного самого кордону з Львівською областю - сьогодні з самого ранку чергують працівники ДАІ.Як переконалися наші журналісти, найсерйозніший бар'єр знаходиться на посту в с.Нижні Ворота, де зазвичай кілька працівників ДАІ, а зараз до 5 екіпажів обласного ДАІ на VW та чимало рядових ДАІшників на ВАЗах.

Загалом у гості до Віктора Медведчука має приїхати понад 20 авто закарпатських активістів та кілька автомобілів з Львова.
Напередодні, у п'ятницю, 3 січня була оприлюднена інформація, що Віктор Медведчук з родиною покинув шикарну дачу в Карпатах і поїхав до Австрії, однак за інформацією Мукачево.net, одіозний політик перебуває зараз саме у резиденції в Карпатах.
Ймовірно саме цим можна пояснити гарячкування найближчого місцевого оточення одіозного політика, яке вдалося до відвертих погроз автомайданівцям.
Зауважимо, що у 2008 році розміри дачі Віктора Медведчука в Закарпатті сягали 40 га, однак після того угіддя збільшувалися.

тут
Tags: балога, майдан, медведчук, менты, мукачево, прдоны, ужгород
Subscribe

 • на рівні дна

  Артур Харитонов Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші…

 • Станислав Кукарека · Пра аналогии - 4

  Как я уже писал в предыдущих частях "успехи первых пятилеток" и прочая "индустриализация" происходили во многом на фоне (и благодаря) специфической…

 • Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі

  Alexey Kucherenko Це фрагмент з інтерв’ю пана Коболєва. Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі. Якщо слідувати такій логіці - «для…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments