Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ще з Закарпаття ->

Сусіди Медведчука по дачі підтримали Автомайдан (+ФОТО)
Про це розповів на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Святослав Бабіля.

"Сьогодні взяв участь в пікетуванні дачі Медведчука в Жденієві закарпатським Автомайданом. Найсильніше враження - люди, жителі Підполоззя і Жденієва, які вийшли з своїх будинків, і вітати нашу автоколонну. Разом - до перемоги! Слава Україні!", - зауважив він.
Балога запросив Папу Франциска на Євромайдан у Київ
На думку політика, це може стати вирішальним кроком у мирному врегулюванні кризи, що охопила українське суспільство.

Повний текст звернення українською мовою, що є перекладом з оригіналу, який був надісланий Папі Римському англійською мовою.
Ваша Святосте!
У дні, коли весь християнський світ відзначає величне та світле свято Різдва Христового, дозвольте звернутися до Вас зі словами щирих привітань та великої вдячності за увагу до моєї країни, за підтримку українського народу у його бажанні будувати демократичну, справедливу, процвітаючу європейську державу. Мирні протести українців, що тривають майже два місяці і до яких долучилися мільйони українців, є яскравим свідченням твердої рішучості людей досягти цієї високої мети. Сподіваюсь, Ваша Святосте, що в ці дні важких випробувань, що випали на долю українського народу, Ви і надалі будете разом з нами. Переконаний, що віруючі усіх конфесій християнських церков України з великою радістю вітали б Вас в Україні, особливо в її серці свободи і демократії – на Євромайдані у Києві.
Впевнений, що такий Ваш крок міг би стати вирішальним у мирному врегулюванні кризи, що охопила українське суспільство.
Перепрошую за турботу та бажаю Вам міцного здоров’я, сил для звершення задуманого, духовної радості, довгих і благих літ.
Tags: балога, медведчук, мукачево, тактика революційних дій, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments