Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Услужливый идиот хуже вредителя...

Царьов вніс до свого списку "нев'їзних" топ-менеджера Ахметова

До "списку нев'їзних" нардепа-регіонала  Олега Царьова внесений топ-менеджер "Укртелекому" Лаша Мікава, який обійняв посаду після того, як підприємство придбала SCM Group Рината Ахметова.
Топ-менеджер Укретелекому - у списку невъздних. Скрін-шот профайлу Мікави у linkedin
Топ-менеджер Укретелекому - у списку нев'ъздних. Скрін-шот профайлу Мікави у linkedin

Мікава у "списку Царьова" йде під №35 та названий "Лоша Мікава". Однак жодної згадки про цю людину у відкритому доступі немає.

Ймовірно, Царьов мав на увазі саме Лаша Мікава. На запит кореспондента Української правди до Царьова з проханням прокоментувати наявність Мікави в його "чорному списку" – не надійшло жодної відповіді.
Лаша Мікава у списку Царьова - під номером 35.
Лаша Мікава у "списку Царьова" - під номером 35.

 

Як відомо, регіонал Олег Царьов заявив, що МЗС і СБУ задовольнили його запит про заборону в'їзду в Україну 36 осіб. Серед них - Тарас Кузьо, Андреас Умланд, Фінк Брайн, Василик Мирон, Олександр Рос. Серед персон нон грата значаться також колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі і 29 громадян Грузії.

На думку Царьова, "дестабілізація ситуації в Україні, вулична активність і захоплення будівель мають спланований характер", а "організація подібних кампаній вимагає участі фахівців відповідного профілю".

Разом з тим у Службі безпеки України заявляють, що списку іноземців, яким тимчасово заборонено в'їзд до України, не існує, оскільки щодо кожного з них рішення приймалося індивідуально.

Українська правда
Tags: дебилы, майдан, маразм, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments