Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ДРУЖИНА ЯНУКОВИЧА ІНКОГНІТО ПЕРЕБУВАЄ НА ЛІКУВАННІ


Чи помітили ви, що перша леді держави, улюблениця журналістів Людмила Янукович останнім часом зникла з інформаційного простору?
Наш інформатор, наближений до Сім’ї, повідомив нам причину.
Людмила Олександрівна інкогніто перебуває на лікуванні.
Пам’ятаєте, як наприкінці грудня користувачі Facebook обурювалися величезним кортежем, який, створюючи страшенні незручності водіям та пасажирам інших машин, прямував до клінічної лікарні “Феофанія”.
Інтернет-юзери думали-гадали, кого ж це такого поважного везли для госпіталізації. Везли, як виявилося, першу леді.
Після розлучення Володимира і Людмили Путіних Віктор Янукович (якому так хочеться бути схожим на главу сусідньої держави) й собі подумав, що можна офіційно розірвати шлюб.
Як відомо широкому загалу, президент України та його дружина багато років не живуть разом, але підтримують нормальні людські стосунки. Зрештою, у них спільні діти і онуки, вони багато років прожили разом, коли нинішній гарант Конституції перебував за ґратами – дружина самовіддано носила йому передачі.
Віктор Федорович мешкає у Межигір’ї під Києвом, Людмила Олександрівна – у Донецьку, де полюбляє ходити на балет.
Коли у Януковича з’явилася ідея розлучитися, дружина разом з синами, невістками і внуками переконали главу сім’ї та держави не робити цього, а продовжувати грати роль зразкового сім’янина.
А у грудні Людмила Янукович сама заговорила про те, щоб розірвати шлюб.
Перша леді – людина глибоко набожна, і навіть подарунок чоловіка на день народження - величезний кошик із квітами – передала у Кафедральний собор Донецька. Про що сама заявила у скандальному відео:

Пані Людмила була як жінка і християнка шокована кривавим розгоном Майдану та іншими силовими акціями влади, про що неодноразово заявляла своєму чоловікові по телефону. У неї почалися серйозні проблеми із нервами. Останньою краплею для Людмили Янукович стало побиття журналістки Тетяни Чорновіл.
Жінка приїхала у Київ і заявила Віктору Федоровичу, що засуджує його політику і хоче розлучитися.
Президент не витримав і підняв руку на дружину. Вочевидь, перстарався. Бо після цього Людмилу Олександрівну кортеж повіз у “Феофанію” лікувати нерви і тілесні ушкодження. Ясна річ, інформація не афішувалася.
Наразі редакції точно не відомо, чи досі Людмила Янукович інкогніто перебуває у “Феофанії”, чи покинула вітчизняну клініку і лікується за кордоном.
Як тільки ми будемо знати нову інформацію – її будете знати і Ви.
Петро Якимець для ІНФОРМАТОРа
Tags: беспредел, майдан, подонки, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments