Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Практику отбирания по беспределу прав у владельцев ТС г-н (не господин) Портнов решил узаконить

Только вчера я предположил, что водителей АВТОМАЙДАНА, да и тех кто просто попал под желание мусоров их прессануть, беззаконно преследуют по прямому указанию господина пОРТНОВА с молчаливого согласия и поддержки пани лУКАШ, как получил неожиданное подтверждение:

з ФБ Автомайдан
Отже пан Писаренко В.В. та Пилипенко В.В. всіх нас привітали зі святами новим проектом, щодо змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у частині відповідальності за порушення ПДР.
А САМЕ: «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі» за реєстр.№3855 від 9 січня 2014р. - першоджерело дивись -http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=49453
Не маю можливості описати всі перли у короткому пості, зацікавлені - читайте першоджерело, тому зупинюсь коротко:
1) впроваджується фіксація порушень ПДР автоматичними засобами, а якщо їх такими засобами зафіксовано, то відповідальність несе особа, на яку зареєстровано т/з.
2) протоколи про порушення ПДР у разі фіксації автоматичними засобами можна складати і за відсутності правопорушника.
Щодо пункту 1- нова частина 1 статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення Цитую: «Адміністративну відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що зафіксовані в автоматичному режимі (за допомогою технічних засобів, що дозволяють здійснювати фотозйомку і/або відеозапис без участі оператора), несе особа, за якою зареєстровано транспортний засіб», а у новій частині 4 статті 14-2 зазначено, що «Особи, зазначені у частині першій-третій цієї статті, не підлягають адміністративній відповідальності, якщо доведуть, що транспортний засіб або його номерний знак вибув з їх володіння внаслідок протиправних дій інших осіб або що у момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа».
Панове зрозуміли? Якщо ви власник т/з то відносно вас діє презумпція винуватості!!!!!
Щодо пункту 2. Вибачте за обсяг цитати!!!: «Стаття 279-1 Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, яке зафіксовано в автоматичному режимі
У випадку, якщо адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовано в автоматичному режимі, посадова особа підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, на підставі даних автоматизованої інформаційної системи зазначеного підрозділу встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб. Якщо транспортний засіб зареєстровано за фізичною особою, зазначена посадова особа виносить постанову про накладення адміністративного стягнення. Постанова виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Якщо транспортний засіб зареєстровано за підприємством, установою організацією зазначена посадова особа складає запит про надання інформації.
Постанова надсилається фізичній особі, а запит - керівнику підприємства, установи, організації, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня відповідно їх винесення чи складення рекомендованим листом із повідомленням на зареєстровану адресу місця проживання (місцезнаходження) відповідної особи.
Днем отримання постанови та запиту є дата, зазначена у поштовому повідомленні про вручення. У разі якщо фізична особа чи керівник підприємства, установи, організації, за якими зареєстровано транспортний засіб, відмовляються від отримання постанови чи запиту, або відсутні за вказаною адресою, днем отримання постанови чи запиту є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову зазначеної особи отримати постанову чи запит або відмітки про відсутність особи за вказаною адресою.
У разі, якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України, інформація про вчинене адміністративне правопорушення вноситься до відповідних електронних реєстрів Міністерства внутрішніх справ України, а також Державної прикордонної служби України. Органи Державної прикордонної служби України забезпечують вручення особі, яка ввезла такий транспортний засіб, копії постанови про накладення адміністративного стягнення. Невчинення зазначеною особою дій щодо сплати штрафу або оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення є підставою для внесення відповідних відомостей щодо іноземців та осіб без громадянства до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України. Такі відомості зберігаються до моменту сплати штрафу або скасування постанови про накладення штрафу».
Мабуть вони розуміють масштаби фальсифікацій з протоколами, тому пропонують виносити постанови без участі особи, яка притягається до відповідальності у разі коли порушення зафіксоване автоматичними засобами.
Tags: беспредел, майдан, межигорье, подонки, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments