Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Держатомрегулювання України - оновлена інформація про події на АЕС Fukushima-Daiіchi в Японії

Выделение мое, и не понимаю, зачем они поместили схему именно 4-го блока?

=============================================

30 березня 2011 року
Інформацію оновлено станом на 15:20 за Київським часом


Станом на ранок 30 березня ц.р., за офіційним повідомленням МАГАТЕ, ситуація на майданчику аварійної АЕС Фукусіма-1 (Fukushima-Daiіchi) залишається стабільно тяжкою.

Більш докладно щодо стану АЕС Фукусіма-1:

Енергоблок №1, №2, №3, №4 АЕС Фукусіма-1. За повідомленнями МАГАТЕ, оновлена інформація по блоках відсутня, за виключенням:
1. Станом на 07:00 за київським часом 30 березня ц.р. над будівлями блоків №2, №3 і №4 триває виділення білого «диму».
2. З 29 березня ц.р. розпочата відкачка високоактивної води з турбінних відділень блоків №1, №2, №3 в пересувні цистерни.Виходячи з публікації МАГАТЕ «Руководство по радиационной защите при авариях ядерных реакторов» IAEA-TECDOC-955/R наявно-фіксовані потужності дози опромінення в приреакторних будівлях блоків №1, №2, №3, №4 можуть бути свідченням того, що ядерне паливо цих блоків не лише розгерметизовано та не має надійного охолодження, а й більшою частиною розплавлене.

За повідомленнями компетентних органів низки країн Європи (Великій Британії, Греції, Ірландії, Німеччині, Франції та Швейцарії) дані моніторингу радіаційної обстановки в Європі відповідають ситуації в Україні, та становлять від 2 до 500 мкБк/м3 по ізотопу йоду-131 в повітрі (станом на 26-28 березня ц.р.).

АЕС України працюють у штатному режимі, контроль радіаційної обстановки здійснюється в режимі он-лайн - підвищення рівня потужності дози гама-випромінювання на території України не спостерігається.

Читать до конца на сайте Держатомрегулювання
Tags: фукусима-1, япония
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments