Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога: Партія регіонів як політична організація має бути заборонена

На думку політика, на сьогодні ПР діє як антиукраїнська і антидержавна сила, що послідовно, системно і цілеспрямовано намагається загнати суспільство і всю країну під прес диктатури.
"Саме встановлення диктатури є на сьогодні єдиним змістом діяльності Партії регіонів. Для досягнення цієї мети вона використовує весь протизаконний арсенал – від ухвалення антидемократичних законів до терору міліції і бандитів-тітушок", - зауважив він.
"ПР не має нічого спільного з демократією, бо різко нетерпима до будь-якого політичного змагання. Саме тому в тюрми кинуті політичні опоненти. Саме тому по всій країні людей примусом і залякуванням зганяють у цю партію, яка вже давно стала організованим бандитським угрупованням. Під політичним прикриттям ПР, її кнопкодавної парламентської фракції влада вчинила терористичну атаку на український народ, внаслідок чого загинули мирні люди. Прагнучи насадити в державі диктатуру свого лідера, ПР стала, по суті, фашистською структурою. Адже диктатура – то платформа, опора фашизму", - наголосив Віктор Балога.
"Свідомий того, що сьогодні неможливо юридично заборонити ПР, бо Феміда в Україні має партійний квиток регіоналів. Це справа вже нової влади. Однак ПР можна заборонити фактично: через бойкот на всіх рівнях і масовий вихід тих, кого загнали туди силою. Цей процес вже почався. І його вже не спинити. Зрозуміло, переважну більшість членів партії ошукали, але у вас є час, думаю максимум місяць, щоб зробити висновки", - констатував народний депутат.
Мукачево.нет
Tags: балога, мукачево, подонки, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments