Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Крутіцца, вєртіцца шар голубой ...

Originally posted by dniprovska at Крутіцца, вєртіцца шар голубой ...
Я вже збилася з рахунку, скільки разів за останні місяці ми оголошували кінець режиму Януковича.

Хі-хі-ха-ха! Янукович - всьо, перемогла олігархічна революція! Завтра у Раді призначать нового прем'єра і... А дзуськи! Відставка Кровосісі провалилася і за тим пішло побиття журналістки, звірства "Беркуту" під Святошинським судом, арешти активістів і "закони про диктатуру".

Хі-хі-ха-ха! Янушеску підписав диктаторські закони! Йому гаплик!

І настала "Кривава Водохреща". І пішли перші трупи та каліцтва.

Хі-хі-ха-ха! Пуцін послав Януковича в Сочах, не дав йому грошей, Янукович - зачумлений, з ним ніхто не хотів поряд сидіти! Він - труп. Розгорожуйте барикади, виводьте людей з приміщень та йдіть у мирний наступ, щоб поставити велику жирну крапку в правлінні цього недолугого тирана!

Що за цим послідувало - нагадувати зайве.

Чим дошкульніше ми висміюємо "Овоща", чим міцніша наша впевненість, що йому вже гаплик - тим більше крові та насильства, і тим примарніше наше майбутнє.

І знову ми відстояли Майдан, знову сміємося з щурів, які тікають з бункеру, знову тригетьманат підписує з тираном якісь там домовленості... І знову перемога, здається близька, як ніколи.

Але це все ілюзія. Янукович зараз є небезпечним, як ніколи. Янукович - крупний хижак-підранок, загнаний у куток. Ми так і не спромоглися ні загнати його в надійну пастку, ні завдати йому одного влучного і нищівного удару. Нас збивала з толку псевдоопозиція, яка використовує Майдан як засіб для власного партійного піару, євроатлантичні партнери, що вимагали від нас триматися в рамках правового поля, уперто не бажаючи визнавати, що такого поля вже не існує. Ми намагалися зрозуміти поведінку "Гаранта" за допомогою людської логіки і здорового глузду, у той час, як цей суб'єкт завжди жив за законами джунглів.

Нам уперто нав'язують якісь хибні аналогії. Нас переконують, що Майдан - це Січ. При всій повазі до Січі, як до історичного явища, НМД, організовувати протестний рух по типу Січі з горизонтальною, достатньо аморфною структурою, і кидати його проти вертикально організованих регулярних збройних формувань - це верх нерозважливості.

Національну Гвардію ми сформували в День Героїв Крут. Що символічно.

Януковича чомусь постійно порівнюють з Гітлером. Абсолютно недоречна аналогія. Так, Гітлер був кривавим тираном. Але Гітлер був ультрапатріотом та імперіалістом. Для нього Німеччина була über alles. Тоді як Янукович - зденаціоналізований люмпен і колабораціоніст, для якого Україна - це пустий звук, країна для нього - це всього лише територія для полювання.


Але зараз полюють на нього - і як великий загнаний звір він діє гранично жорстоко і підступно. І, у відчаї, може напасти й завдати країні смертельного удару...
Tags: беспредел, майдан, мировое правительство, тактика революційних дій, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments