Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звільнити політв`язнів

Originally posted by vintovkin at post
Від імені Українських Політв'язнів прошу ПЕРЕПОСТУ!

Друзі! Порадившись із бійцями-побратимами ми вирішили ось що. Опозиція вже при владі, і в продовженні революції більше не зацікавлена. Дуже скоро вона забуде про тих, хто проливав свою кров на барикадах, а також про тих, хто всі останні роки боровся з режимом Януковича. Але одне ми з вами ще можемо зробити!

Сьогодні в СІЗО та на зонах по всій Україні сидить багато політв’язнів. Це Віктор Смалій, Віталій Запорожець, Віталій Применко, хлопці з Патріоту України: Провідники ПУ Андрій Білецький і Олег Однороженко, "Васильківські псевдотерористи" - Ігор Мосійчук, Сергій Бевз і Володимир Шпара, Ігор Михайленко, Віталій Княжеський, мелітопольські хлопці - Олександр Радолов, Дмитро Світанько, Антон Шамов, Антон Бойко, "Ніжинські робінгуди": Попович Владислав, Попович Анатолій, Бондаренко Андрій, Ярмоленко Сергій, Уразгельдиєв Рустам, Волик Дмитро, Родина Павличенків, “сумські художники” та багато інших гідних людей.

Поки новий режим остаточно не утвердився, ми маємо шанс швидко їх усіх звільнити! Для початку, завтра, 23 лютого о 16:00 на Михайлівській площі (біля пам'ятника княгині Ользі) будемо збирати колону для походу на Лук’янівське СІЗО. Будемо звільняти всіх політв’язнів, яких тримають там. Потрібні бійці, а також люди з автівками. Політв’язні мають бути звільнені негайно! Не чекаючи на жодні суди!
Координація за тел: 063 269 76 87 (Віталій Чорний)
066 560 98 30 (Марат Сайфулін)
Tags: майдан, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment