Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Арьев про снайперов

Результати свого власного розслідування розстрілу 20 лютого передам журналістам "Знаку оклику", адже зараз маю купу термінових справ. Поділюся кількома тезами і фактами після багатьох зустрічей і аналізу подій.
s3
1) Курків розставили (мапа додається) так, щоб їх не побачили снайпери "Альфи", яких теж розставили на Майдані. Але їх розставили на незвичні позиції, бо точки залягання в центрі давно розписані, адже там постійно проводяться урядові заходи. Власне, "Альфу" розставили так що вони не бачили невідомих стрілків, про що йшлося і в радіоперемовинах, які записуються самою "Альфою". "Альфа" не стріляла, але діями її командірів, як і діями невідомих снайперів, координували з одного джерела.
2) Вбивці зайшли в готель "Україна" з бічного входу від Консерваторії. Потім вони розішлися поверхами (називали 4, 7, 14). В одному з номерів наглухо заблокували знімальну групу Russia Today.
s2
3) У стрілків була нова, незнайома ним зброя, адже спочатку вони виконали СТП (середня точка попадання - на фото). За словами професіоналів, це роблять лише тоді, коли вперше беруть гвинтівку до рук.
s1
4) Я зустрівся з колишнім керівником охорони Януковича Вячеславом Заневським, якого називали серед можливих організаторів. Але Янукович звільнив його ще 29 грудня 2012 року і навіть давав команду відкрити проти його охоронних фірм кримінальні справи. Тому є сумнів в його участі у подіях 20 лютого. При цьому, він поділився професійними спостереженням: стріляли в обидві сторони лише з однією метою - зіткнути протестувальників та Беркут з ВВ до великої бійні для подальшого введення надзвичайного стану.
5) Далі відбулося не за планом - Беркут відійшов, а Янукович злякався перейти до фінальної стадії, після якої Путін і мав на допомогу президенту і заклик його ввести війська для зачистки України від "бандерівців".
6) Стрілки - дійсно третя сторона, але явно керована і координована особою, про яку знають Янукович та Клюєв. І ця особа навряд чи є громадянином України.
ФБ
Tags: беспредел, майдан, подонки, провокація, рассея, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments