Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про всяк випадок: якщо раптом і справді війна (Основи ГО)

Originally posted by ripcska at Про всяк випадок: якщо раптом і справді війна (Основи ГО)

На початку минулого грудня, коли ситуація на Майдані була напруженою, але ще цілком мирною, у приватній розмові у мене вдома зайшла розмова про можливу стрілянину, обвал гривні, Крим, Росію…

Гостя (це була молода жінка) дивилася на мене недовірливо, а потім із демонстративно-скептичною посмішкою сказала: „Сподіваюся, до АЖ ТАКОГО не дійде!..”

Я не збирався писати у своєму блозі того, що ви прочитаєте нижче. Але впродовж останньої доби кілька людей з різних кінців країни запитували у мене саме порад на випадок обстрілу чи бомбардування. Якщо запитує не одна людина, а кілька – це означає, що з’явилася потреба на таку інформацію.

Дай Боже, щоб ці мої поради нікому не згодилися! Нехай ви краще потім, пізніше, поглузуєте над моїми страхами, я згоден терпіти. Якщо ж вважаєте, що до „аж такого” не дійде – закрийте цю сторінку і почитайте щось інше.

Раптовий артобстріл.

Tags: everyday.in.ua, здоров'я, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments