Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Я - за Лесю Оробец в мэры Киева

В Киеве наконец-то должен быть КИЕВСКИЙ мэр!
---------------
Леся Оробець
Моя позиція по російському вторгненню і виборам київського міського голови в цьому зв'язку

Останніми днями мені пишуть про те, як смію я, негідниця, висуватись в міські голови міста Києва, що всі ви там у владі теплі місця поділили і на наших вірних присязі військових , татар і українців в Криму плюнули. Мовляв не до виборів зараз, їдь Леся в Крим, в Луганськ і т.д., сотворяй там чи то чудо, чи то души терористів голими руками - не відомо.

Доповідаю:
1. По Криму - кожен день відпрацьовую по декілька ефірів з західними ЗМІ і маю майже щоденні зустрічі з дипломатами, волонтерю в інформаційній війні. На величезну шкоду своїй виборчій кампанії - 3-4 робочі години на день. Крім роботи в ВР. Сплю далеко не 8 годин, з Майдану (з кінця листопада) фізично не відновилась, жодного вихідного.

2. Членом уряду я не є. Інших виконавчих органів теж. Є люди, які прийняли на себе цю відповідальність. Я ж свідомо обрала важку боротьбу на виборах за довіру киян, щоби відновити і привести в порядок вщент розграбоване і знищене кількома послідовними командами "проффесіоналів" і рідне мені місто, в якому я народилась і прожила все своє життя. Вибори можна виграти або програти. Кампанія - колосальне напруження сил, колосальна праця, колосальна довіра волонтерів. Про яке тепле місце йдеться? Що я з ким поділила, хто підкаже, може я щось не помітила?

3. Вибори все одно будуть. 25 травня 2014 року. Інший варіант просто неможливий. Що, краще щоб мером знов став хтось тотально чужий цьому місту і його інтересам, щоб "сісти на потоки", чи відвертий злочинець за гречку з підтримкою в районі 15-18%? І правда ж, війна, хай поки ще рочків зо п'ять-десять порозкарадають і поруйнують місто - правильно ж?

4. І найважливіше. Злочинці типу януковича чи путіна можуть продукувати тільки злочини, хаос і страх. Вони не можуть будувати, вирощувати і виробляти. Тому вони нав'язують чесним людям, яких більше 90% людства, свої правила - страх, хаос, почуття незахищеності. Коли чесні люди ведуться на це і перестають виробляти і будувати собі краще майбутнє - злочинці перемагають. Вони отримують те, що хочуть - бідність, безвихідь, страх, забитість. Навіщо ж тоді вестись на їх обман і робити самогубчі речі?

Я хотіла би нагадати приклад Федаративної республіки Німеччина. З 1945 по 1990 рік вона була достатньо вузькою смугою землі, прилеглою до радянського блоку. Вона була полем майбутньої битви, півстоліття генеральні штаби малювали на картах ядерні удари і титанічні битви саме на німецьких містах і селах.

Але переміг у холодній війні не бундесвер і не НАТО. Перемогла німецька економічна машина, німецька продуктивність праці і єдність нації. Німеччина об'єдналась. Окупаційні радянські війська вивозили за німецький рахунок - горда Російська Федерація не мала за що.

Наша майбутня перемога лежить в організованій роботі і створенні українського економічного дива. Цим ми переможемо. Переконливо. Не треба вестись на розводи. Крим за путіна перетвориться в маргінально-кримінальне утворення. Як Придністров'я, Абхазія, Південна Осетія. Бідність, безвихідь і криміналітет.

Існує два сценарії відновлення конституційного ладу, територіальної цілісності і суверенітету України.

Перший - це побудова армії (яка на данний момент після 20 років цілеспрямованого розвалу малодієздатна, попри героїзм офіцерів і солдатів), створення - вперше за 23 роки - українських спецслужб і поліції - все це протягом 2-3 років за умови політичної волі і фінансування - і війна, жорстока і справедлива. В цій війні загинуть десятки тисяч, можливо сотні тисяч молодих людей. Будуть колосальні руїни. Наслідки відчуватимуться щонайменше століття.

Другий - реформи і економічне зростанні 10-12% на рік протягом 5-7-10 років. Побудова нормальної країни при постійній готовності відбити агресію. Вийшло ж у ФРН, виходить в Ізраїлю, чому у нас має не вийти?

В цьому випадку, беручи до уваги реакцію світу, режим путіна не простоїть так довго. Завалиться швидше і епічніше, ніж СРСР, про який він так мріє. На додачу отримаємо багату і квітучу Україну для кожного. Крим прийде назад або в повному складі, або шляхом індивідуальної міграції - не можна ліпити СРСР без залізного занавісу.

України має процвітати. Ради цього і працюю. Починаю з Києва. Приєднуйтесь.
----------------
Хотя бы потому, что:

Киев и "киевская" власть. То чего нет.

Небольшое погружение в Гугл-поиск подтвердило 1 грустную историческую истину. В Киеве "киевской" власти уже как минимум после 1919 года не было и нет до сих пор. А что борцам за "дело пролетариата", что борцам за "дензнаки" -- Киев всегда был безразличен. Впрочем, ничего не имею против множества (возможно) хороших людей, которые руководили Городом... Вот только кивлян там практически не было.
(читать полностью)

И чтобы никогда не повторилась
Куреневcкая трагедия (13 марта 1961 года)
Tags: київ, куреневская трагедия, общество, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments