Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Швейцарії введені обмеження на фінансові операції 33 офіційних осіб з Росії

У Швейцарії введені обмеження на фінансові операції 33 офіційних осіб з Росії, щодо яких Європейський союз раніше ввів санкції (Швейцарія не входить до ЄС). Мова йде про заходи, націленi на виключення можливостей обходу санкцій ЄС та США. Заходи набувають чинності в середу в 18.00 (20.00 мск). Зазначені ранiше 33 особи не зможуть перерахувати до Швейцарії свої активи, які є у них за межами Євросоюзу. А переведення активів з країн ЄС вже виключений, тому що вони заморожені відповідно до санкцій ЄС.
Раніше Швейцарія заморозила банківські рахунки Віктора Януковича і його оточення, призупинила поставки в РФ матеріалів військового призначення, програму тренування в Швейцарії російських військових фахівців, а також переговори з Росією щодо укладення угоди про зону вільної торгівлі.
Європейський союз серед іншого заборонив видавати російським громадянам Криму всі види європейських віз.
Про призупинення "всього комплексу військового і цивільного практичної співпраці з Росією" в результаті кризи в Українi оголосило НАТО.
(Agency EUROATLANTICA)
Tags: дебилы, европа, крым, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments