Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пiслязавтра, в четвер ПАРЄ буде ухвалювати рiшення про позбавлення повноважень Росiї в ПАРЄ

Rostyslav Demchuk
Сьогоднi, у вівторок, 8 квітня комітет ПАРЄ (Страссбург) ухвалив проект резолюції щодо ситуації в Україні, за яку депутати голосуватимуть завтра, у середу. У тексті говориться про те, що ПАРЄ не знайшла жодних доказів тим аргументам, які Росія використовує, аби виправдати свої дії в Україні.
Доповiдач ПАРЄ Марієтта де Пурбе-Лундін: Наразі існує єдина загроза для української демократії – це Росія. Вона намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, зірвати всі важливі починання, за які береться новий український уряд. А владі саме зараз необхідні спокійні й сприятливі умови, щоб розібратися з серйозними внутрішніми викликами: зміна Конституції, проведення мирних і демократичних президентських виборів. Тож, на мою думку, над Україною сьогодні нависла серйозна зовнішня загроза.
Пiслязавтра, в четвер ПАРЄ буде ухвалювати рiшення про позбавлення повноважень Росiї в Парламентськiй Асамблеї Ради Європи. Путiнськiй Росiї повна iзоляцiя !!!
Tags: европа, крым, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments