Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Недовезли

Олександр Рудоманов
15.04.2014 ДПСУ
Кур’єри везли майже 2 мільйони гривень для проплати антиукраїнських мітингів
Сьогодні в залізничному пункті контролю «Мелітополь» співробітники Держприкордонслужби України виявили кур’єрів, які везли 1,8 мільйона гривень.
Хлопець та троє дівчат віком від 25 до 30 років прямували на материкову Україну поїздом «Сімферополь - Дніпропетровськ». Всі вони виявилися громадянами України, жителями АР Крим. Під час паспортного контролю дані пасажири поводили себе досить зухвало та заявили, що прямують «на свадьбу в Хохляндию». Проте у ході подальшої перевірки почали плутатися у відповідях. Зважаючи на те, що на межі з Кримом проводиться перевірка осіб, які намагаються потрапити в інші регіони України для підбурення населення маючи при собі дійсні паспорти громадян України, було прийнято рішення провести ретельний огляд подорожуючих. Як результат, у кожного з них виявили значні суми коштів, загалом 1,8 мільйона гривень. З попередніх пояснень, вони були кур’єрами та мали доправити гроші для проплати антиукраїнських мітингів у східних регіонах України.
Наразі їх передали співробітникам СБУ для з'ясування інших обставин.
Tags: крым, обыкновенный фашизм, подонки, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments