Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Українська криза. Чи будуть результати вiд чотиристоронньої зустрiчi в Женевi? (Вiдео)

Originally posted by dipcourier at Українська криза. Чи будуть результати вiд чотиристоронньої зустрiчi в Женевi? (Вiдео)


Російську сторону представляє глава МЗС Сергій Лавров, США - держсекретар Джон Керрі, ЄС - глава європейської дипломатії Кетрін Ештон, Україна - в. о. глави МЗС Андрій Дещиця.

До останнього моменту не було впевненості, чи відбудеться зустріч у цьому форматі, чи нi. Сергiй Лавров блефував до останнього моменту й про те, що глава МЗС РФ візьме участь у переговорах, стало відомо лише сьогодні вранці.

На думку українських дипломатів переговори проходять досить складно. У позиції учасників чотиристоронньої зустрічі немає єдності. Раніше Лавров повідомив, що зустріч скликається для врегулювання українського внутрішньополітичної кризи. Головною темою на переговорах, на думку російської сторони, повинна стати конституційна реформа в Україні, в якій візьмуть участь всі регіони країни. Партія регіонів висловила готовність поїхати на зустріч від східного регіону і як парламентера запропонувала свого кандидата в президенти Михайла Добкіна. Проте офіційний Київ виступив проти участі Михайла Добкiна в переговорах.

Крiм того Україна проти, аби на чотиристоронніх переговорах з ЄС, США та Росією обговорювалися питання внутрішньої компетенції України, в тому числі - конституційний лад та територіальний устрій. I якщо західні країни схильні трактувати цю зустріч як визнання і легітимізацію Москвою нових властей у Києві. Лавров коротко пояснив: «Цього не буде».

Дещиця має намір поставити на переговорах питання про повернення Криму під юрисдикцію України, а також розраховує домогтися відкликання рішення Держдуми РФ про дозвіл президентові використовувати війська. Проте ранiше заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін у відповідь на це заявив, що делегація РФ готується брати участь у зустрічі без попередніх умов.

Agency EUROATLANTICA (AEAC)


Будут ли результаты от переговоров по Украине в Женеве

Tags: донбасс, европа, київ, крым, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments