Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Очередное преступление российской фашистской хунты

18 квітня в прес-центрі Інформагенції ЛІГАбізнесінформ відбулась прес-конференція «Захоплення Червоного Хреста України у Криму».
Ця конференція мала за мету привернути увагу світової громадськості до безпрецедентного, за всі 150 років існування червонохресного руху, випадку «заміщення» національної організації Червоного Хреста на організацію держави-агресора.
Як повідомив Антон Куц, адвокат юридичного об’єднання ЮСКУТУМ, Російський Червоний Хрест спромігся порушити геть усі міжнародні угоди, норми і конвенції. І навіть власний статут! Чи має право така організація і надалі виконувати гуманітарні місії, якщо вона не виконує міжнародні норми і не є гарантом безпеки?
- Наша мета – підкреслив президент українського Товариства Іван Усіченко – не організація і розповсюдження політичних акцій, а реальна допомога тим верствам населення, які її потребують у межах діючих міжнародних програм, які організовано за допомоги міжнародної спільноти і гарантом яких виступає Товариство Червоного Хреста України.Заява

Товариства Червоного Хреста України
в зв’язку із грубим втручанням Російського Червоного Хреста в діяльність
Товариства Червоного Хреста України


Товариство Червоного Хреста України заявляє свій протест у зв’язку із неправомірною діяльністю Всеросійської громадської організації «Російський Червоний Хрест» на території Криму, яка суперечить Статуту Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, його Основоположним принципам, Статуту Товариства Червоного Хреста України і Угоді про співробітництво між Товариством Червоного Хреста України і Російським Червоним Хрестом.
Російський Червоний Хрест, порушуючи принцип нейтральності, виступає на стороні Російської Федерації в політичному і ідеологічному протистоянні, ставить під загрозу довіру не тільки до себе але і підриває авторитет Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Ми закликаємо Російський Червоний Хрест дотримуватись положень Угоди про співробітництво між Товариством Червоного Хреста України і Російським Червоним Хрестом і припинити діяльність, направлену на руйнування організацій Українського Червоного Хреста і захоплення його власності в Криму.
Безпрецедентне грубе втручання Російського Червоного Хреста в діяльність організацій Українського Червоного Хреста, призводить до розриву усталених зв’язків між організаціями Червоного Хреста в АР Крим та м. Севастополі і Товариством в цілому, руйнує програмну діяльність Товариства і систему допомоги вразливим категоріям населення Криму.
Керівні органи Товариства Червоного Хреста України не визнають створення на анексованих українських територіях відділень Всеросійської громадської організації «Російський Червоний Хрест», як і не визнає світова спільнота права Російської Федерації на анексію Криму.
При підтримці Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця втілюється план дій Товариства Червоного Хреста України за рахунок розширення програмної діяльності по зміцненню спроможності Українського Червоного Хреста до дій в умовах загрози розширення військового втручання.
Товариство Червоного Хреста України звернулось до Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця і Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проханням розпочати консультації із залученням представників ТЧХУ і РКК сподіваючись на цивілізоване вирішення питання забезпечення цілісності Товариства Червоного Хреста України і запровадження міжнародного механізму впливу на уряди і національні товариства країн, якими порушуються положення Статуту Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Президент
Товариства Червоного Хреста
України Усіченко І.Г
Tags: крым, медицина, обыкновенный фашизм, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments