Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ну я-то давно так считаю :)

Хотя для огородов польза большая:
Віктор Балога
Вважаю, що українська влада має відмовитися від святкових концертів, парадів та помпезних урочистостей на 1 та 9 травня.
По-перше – Україна фактично перебуває у стані війни із РФ. Тому було б розумно зараз зосередитися на будівництві нових ліній оборони, а не на святкових феєрверках.
По-друге – 1 травня державі й відзначати немає чого. І дуже радий із того, що наше суспільство вже сприймає цю дату лише як додаткові вихідні, без домішків радянської пропаганди. А якщо комусь із політиків-лєнінців і хочеться організовувати «майовки», то держава не має виступати спонсором цієї клоунади.
По-третє, впевнений, що справжні ветерани, на відміну від «ряжених» аніматорів, лише позитивно сприймуть повернення 9 травню його справжнього значення. Саме у цей день ми маємо згадувати усіх загиблих, вшановувати сиріт, вдів і тих, хто залишився живим. А не возити по Хрещатику БТРи під звуки московських курантів.
Хочу наголосити, що зараз йдеться не про війну з радянськими датами і не про формат проведення вихідних. Влада має продемонструвати всім, що вона відмовляється від радянських ідеологічних лекал та тоталітарних комплексів і реально запроваджує принципи, за якими живе європейська спільнота.
Tags: балога, бесовщина, дебилы, общество, обыкновенный фашизм, рассея, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment