Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вот такие они, жидобандеровцы

Дніпропетровська облдержадміністрація взялася за відновлення слави Південмашу
Дніпропетровська облдержадміністрація взялася за відновлення слави Південмашу як потужного ракето-космічного підприємства, флагмана українського та світового ракетобудування. Губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський та Генеральний директор Південмашу Сергій Войт підписали Меморандум про співпрацю. Відтепер ОДА буде захищати та відстоювати інтереси Південмашу на всіх рівнях державного управління, забезпечить підтримку у пошуку інвесторів в Україні та за кордоном, сприятиме просуванню продукції підприємства на світовому ринку. Це сигнал для іноземних інвесторів та партнерів – розпочинати співробітництво з Південмашем.
Через ситуацію, що склалася з Росією, деякі проекти та контракти були на межі зриву, проте тепер ситуація стабілізована. Південмаш збереже старі контракти та найближчим часом розпочне переговори щодо нових проектів.
Згідно з Меморандумом облдержадміністрація бере на себе вирішення всіх політичних питань, що стосуються Південмашу, та сприятиме створенню заводом неполітизованої промислової території. Також ОДА забезпечить сприяння безумовного виконання підприємством міждержавних угод та довгострокових контрактів з іноземними та українськими замовниками.
Забезпечать Південмаш, як режимний стратегічний об’єкт, допомогою у присіканні несанкціонованого проникнення на територію заводу, за потреби з залученням територіальних озброєних формувань.
У свою чергу Південмаш зобов’язується розвивати ракето-космічний потенціал Дніпропетровщини та України, брати участь у програмах розвитку регіону та забезпечувати робочими місцями спеціалістів та випускників спеціалізованих вишів.
Меморандум діятиме протягом всього 2014 року з автоматичним подовженням ще на 3 роки.
Tags: днепропетровск, жидобандеровцы, космос, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment