Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо відключення трансляції “5-го каналу”, починаючи з 18 лютого

ТСК закінчила перевірку епізоду щодо відключення трансляції “5-го каналу”, починаючи з 18 лютого. Тоді о 20.10 було припинено мовлення телеканалу по всій території України як в аналогових, так і цифрових мережах, а також через супутник.
Відключення телеканалу здійснювалося за командою колишнього керівництва Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в рамках проведення “Антитерористичної операції з нейтралізації екстремістської діяльності учасників протестних акцій”. У плані спецоперації “Бумеранг” пунктом 19 зазначено: “Напередодні та під час проведення АТО передбачити припинення трансляції каналів: “5 канал”, “24 канал”; “Еспресо-TV”; “ТВі”; “1+1”.
Відповідальним за проведення цих заходів був департамент контррозвідки Служби безпеки України.

Направив матеріали ТСК в Генпрокуратуру з проханням відкрити за даним фактом кримінальне провадження та притягнути винних до відповідальності.
Hennadii Moskal
Tags: беспредел, україна, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments