Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Круглі столи в Україні влаштовує проросійський дипломат ОБСЄ – Wall Street Journal.

То-то мне вчера блеяние этого миротворца заказным показалось!
Originally posted by nazavzhdy at Круглі столи в Україні влаштовує проросійський дипломат ОБСЄ – Wall Street Journal.


Швейцарець Тім Гульдіманн неодноразово виправдовував агресію Росії проти України.


Круглі столи в Україні, які покликані заспокоїти терористів на Сході, будуть безрезультатними, оскільки організовує їх дипломат з ОБСЄ, якого не можна назвати другом України.

Про це сьогодні пише The Wall Street Journal. Швейцарець Тіма Гульдіманна колишні американські колеги називають "фріласером" на службі Москви.

Він став відомим в дипломатичних колах в часи, коли працював послом Швейцарії в Ірані. Обіймаючи цю посаду, в 2003 році він розповсюдив листа, в якому, за його словами, була пропозиція тегеранського режиму укласти "величезну" угоду з Вашингтоном.

"Я читав його і сказав, що це "Веселі мелодії", казки", - пригадує колишній держсекретар США з контролю над розповсюдженням зброї Джон Болтон.

"Сенсація" Гульдіманна не мала жодного підтвердження. Сьогодні ж дипломати називають швейцарця "проросійським прагненням" за те, що він неодноразово публічно виправдовував агресію Росії проти України. В березні під час інтерв'ю Deutschland Radio він пояснював причини нападу Кремля на Крим тим, що НАТО "оточило Росію, наблизившись до її кордонів".

"Переклад: вторгнення Росії в Крим і провокації в інших регіонах України є лише раціональною відповіддю на "первородний гріх" Заходу", - пояснює видання позицію Гульдіманна. Швейцарець закликав Захід ставитися "з повагою" до Росії, оскільки це є найважливішим для росіян.

"Він не уточнив, чому відповіддю Заходу на збройний напад на суверенну європейську державу повинна бути повага. Не сказав він і про таку ж повагу до України", - йдеться в статті.

Газета зауважує, що нинішні круглі столи в Києві проводяться за прикладом тих, які були організовані ОБСЄ в 1989 році, які мирним шляхом перевели Центральну Європу від комунізму до демократії. Але тоді ці переговори були між "однаково відповідальними сторонами". А нинішній діалог – між Києвом і "проплаченими російськими демагогами".

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/krugli-stoli-v-ukrayini-vlashtovuye-prorosiyskiy-diplomat-obsye-wall-street-journal-350020.html

Читать на русском языке:
Круглые столы в Украине устраивает пророссийский дипломат ОБСЕ - Wall Street Journal.
Tags: донбасс, европа, подонки, рассея, україна
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Тільки Ківу нехай кудись закриють

  Diana Makarova Мене страшенно люблять божевільні. Вони ідуть на мене як зомбі, і руки тягнуть, щоб доторкнутись. І починають говорити. І це капець, і…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment