Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Абоненти МТС України під ковпаком ФСБ москалії (UPD)

Керівництво Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» здійснює все можливе й неможливе для того, щоб залишити за собою можливість безкарного порушення законодавства України та контролю мобільного простору України. Для цього вони готові спонсорувати незаконну та безпідставну заміну складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Бажання «МТС України» змінити керівництво НКРЗІ викликані позицією керівника Комісії Петра Яцука, який виважено та неупереджено наполягає на необхідності дотримання іноземною компанією законодавства України у сфері забезпечення державної безпеки та телекомунікацій. Як стало відомо редакції, за результатами позапланової перевірки Комісією ПрАТ «МТС Україна», яка проводилася у травні цього року, складено АКТ. В цьому документі задокументовано порушення «МТС України» вимог Закону України «Про телекомунікації» та «Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» в сфері незабезпечення збереження персональних даних про українських абонентів «МТС».
Експертами НКРЗІ підтверджено факт фактичного створення прослуховуючої системи Російською стороною. За допомогою службових команд з території РФ отримувались дані стосовно місця перебування українських абонентів, а також здійснених ними з’єднань.
Крім того, в АКТ внесено дані про факти перенаправлення окремих викликів абонентів ПрАТ «МТС Україна» на транзитний номер російської сторони. Це здійснювалось з метою несанкціонованого прослуховування телефонних розмов українських абонентів.
З урахуванням раніше виявлених співробітниками НКРЗІ порушень «Ліцензійних умов…» з боку ПрАТ «МТС Україна» (перевірка здійснювалась у квітні 2014 року) постає законне питання скасування існуючої ліцензії ПрАТ «МТС Україна» та приблизних фінансових збитків на переоформлення нової ліцензії в сумі близько 10 млн. дол. США.

Близько 11 год. 00хв. 16.05.2014р. директор з корпоративного управління та контролю ПрАТ «МТС Україна» Проживальський О.П. (який є «хорошим другом» ФСБ РФ, керівництва «Мобильные телесистемы» - МТС Росія, а також причетний до організації на телекомунікаційній мережі ПрАТ «МТС Україна» незаконних схем з крадіжок міжнародного трафіку) побесідував з Яцуком П.П. та запропонував йому грошову винагороду у розмірі 10 млн. дол. США за вирішення питання щодо непозбавлення ліцензії та подальше звільнення з посади голови НКРЗІ. Яцук П.П. відмовився від грошової винагороди та повідомив, що вказане питання стосується забезпечення державної безпеки. П.Яцук, зайнявши принципову державницьку позицію, зазначив, що Батьківщиною та її безпекою він не торгує.

Близько 13 години 16 травня Петра Яцука було запрошено на зустріч до виконуючого обов’язки Голови адміністрації президента України Пашинського С.В. та в ультимативній формі запропоновано написати заяву про звільнення всім членам НКРЗІ.
Того ж дня Проживальський О.П. перерахував на адресу низки недержавних фондів близько 1 млн. дол. США для подальшого їх переведення в готівку й передачі реалізаторам кадрових перестановок в НКРЗІ.

Спостереження продовжуємо….
i-dela
=====================
Подробнее о конфликте http://obkom.net.ua/news/2014-05-21/0847.shtml
Tags: беспредел, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments