Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Матеріалам ФБР уже дав оцінку американський суд, - коментар Сергія Власенка

Роздумам слідчого ФБР Брайана Ерла в інтерв’ю сайту «Українська правда» ще в травні 2004 року дав оцінку американський суд, відхиливши всі епізоди щодо імовірної співпраці корпорації ЄЕСУ з Лазаренком.
Про це заявив народний депутат, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, коментуючи публікацію.
Наводимо його коментар.
«Перше. В інтерв’ю не зазначено нічого нового. Там висловлюється суб’єктивна оцінка подій 1996-97 років, які вже не один раз жувалися і пережовувалися в українських засобах масової інформації, особливо напередодні різноманітних виборів, в тому числі автором інтерв’ю Сергієм Лещенком.
Друге. В усьому світі представники слідчих та правоохоронних органів завжди розказують історії про те, як вони розслідували та довели винуватість особи у нібито скоєнні якогось злочину. Однак всюди у світі оцінку винуватості або невинуватості особи дає суд, підтверджуючи або спростовуючи висновки слідства. Інтерв’ю Сергію Лещенку дає слідчий ФБР – тобто людина, яка займалася досудовим розслідуванням. Ясна річ, що він захищатиме результати зробленої ним роботи. Це все одно що у справі про вбивство Щербаня брати інтерв’ю у слідчого ГПУ часів Януковича.
Третє. Усім фактам, зібраним ФБР у справі Лазаренка (в тому числі щодо корпорації «ЄЕСУ»), чітку і недвозначну оцінку уже дав американський суд. Лазаренка було визнано винним винятково за епізодами, пов’язаними з його співпрацею з Кириченком. Інші епізоди обвинувачення були відхилені судом.
Четверте. Усі епізоди щодо можливої співпраці Лазаренка з корпорацією «ЄЕСУ» та компанією Somolli Enterprises американський суддя Дженкінс відхилив ще 7 травня 2004 року. Поясню, що в американській судовій процедурі той факт, що справу навіть не допустили до розгляду судом присяжних, означає, що в зібраних матеріалах немає і натяку на причетність особи до злочину. Це найжорсткіша відмова органам слідства, яка може бути здійснена в американському суді. Згідно з рішенням судді Дженкінса, суд «заборонив державі США (яка була позивачем у справі проти Лазаренка) використовувати ці теорії» щодо причетності корпорації «ЄЕСУ» та компанії Somolli Enterprises до відмивання Лазаренком коштів як такі, що не підтверджені жодним фактом. В своєму інтерв’ю слідчий ФБР Брайан Ерл це підтвердив.Сам Сергій Лещенко публікував відповідне рішення у своєму блозі на «Українській правді»

Отже, я дякую Сергію Лещенку за проведену ним роботу. Сподіваюся, що публікація цього інтерв’ю, в якому очевидно немає нічого нового, саме за 6 днів до президентських виборів є лише збігом обставин».
Tags: вибори, піар, свинство, сша, тимошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments