Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Реальні лідери сепаратистів – керівництво ПР

Війну у східних регіонах неможливо зупинити порожніми розмовами на круглих столах. Це очевидно для всіх. Як і те, що реальні лідери сепаратистів – керівництво ПР, вже давно визначилися разом із Януковичем, яка держава їм потрібна.
Їм байдуже, чи буде Донбас у складі України, чи РФ, чи стане аналогом Придністров‘я. Головне – стовідсотковий контроль за владою і повний доступ до бюджетних коштів. І витрачати час на розмови із цими людьми – все одно, що читати гієнам казки про вегетаріанство.
Влада повинна визнати, що на Сході фактично не залишилося ні держустанов, ні СБУ, ні МВС, ні прокуратури. І нам потрібно негайно зупинити їх фінансування. Як і припинити дотації цих областей. Такі дії стануть найкращим аргументом для тих громадян, хто до сьогодні живе у віртуальному світі, створеному російською пропагандою і регіоналами.
Ми маємо робити реальні дії по відношенню до тих політиків, які оголосили війну центру за дорученням своїх лідерів та Москви. І таких самих реальних дій вимагати від Заходу. Зараз від них потрібні вже не санкції третього рівня, а повна зупинка співпраці з РФ. Бо ми знаходимося на порозі чергової анексії території України. Це правда, хоч вона неприємна для всіх нас. І Захід зараз має довести, що питання цілісності України для них – справа принципу.
Віктор Балога
Tags: балога, медведчук, подонки, прдоны, рассея, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments