Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

И это вышгородские менты!

Міліція зізналася, що ловити озброєних терористів в Києві їм просто не хочеться (Відео)
Міліція зізналася, що ловити озброєних терористів в Києві їм просто не хочеться (Відео)
У київській міліції зізналися, що спеціально не посилали слідчо-оперативну групу на виклик, в якому повідомлялося про озброєних російських терористів.
Нагадаємо читачам невелику передісторію цього випадку.
********
19 травня 2014, близько першої години ночі, на трасі в семи кілометрах від села Хотянівка Київської області в сторону м. Десна, було скоєно збройний напад на активіста громадської організації «Дорожній контроль» і журналіста видання «Дорожній контроль» Володимира Маралова. Зловмисники стріляли з пістолета з гумовими кулями.
Ситуація розвивалася так: Володимир Маралів їхав по трасі і побачив як на білому бусику Мерседес Спринтер переставляють номери — з російських на українські. Журналіст «ДК» зупинився, включив відеокамеру і вирішив зафіксувати цей факт. Побачивши автомобіль, що зупинився, двоє чоловіків підійшли до машини Володимира і відкрили стрілянину. Перша куля потрапила Маралову в груди…
Володимира врятувало те, що у внутрішній кишені куртки лежав смартфон, який і прийняв кулю на себе. Журналіст „ДК” різко „дав по газах”, але, дорогу йому заблокувала Волга. Тоді Володимир вискочив з машини і побіг до лісу. У слід йому продовжили стріляти. З другого телефону Маралів набрав колег з „Дорожнього контролю”, які протягом двадцяти хвилин приїхали на місце. Нападників вже не було.
********

Так, після подій, що описані вище, журналісти «ДК» навідалися в Вишгородське УВС і поспілкувалися з начальником слідства. Начальник слідства запросив в кабінет чергового, який заявив, що виклик нібито приймав не він, а його помічник.

«Це не я приймав, а мій помічник, який зараз на стадіоні бігає», — заявив черговий, що представився прізвищем Ружинський. Однак, в опублікованому сюжеті чітко прослуховується, як по лінії 102 черговий представляється прізвищем Ружинський! (на момент спілкування в кабінеті, відео ще не було опубліковано). Таким чином, Ружинський все зіпхнув на свого „помічника”, якого в природі взагалі не існує.

Далі, до кабінету зайшов співробітник слідчо-оперативної групи, який почав нахабно брехати, мовляв Володимир Маралов відмовився показувати прострілений iPOD і нібито заховав його в кишеню. Однак, на відео видно, як на вимогу слідчого, Маралів поклав iPOD на капот автомобіля, де він і пролежав кілька годин, поки відбувалося оформлення заяв і протоколів. Співробітник міліції у всьому звинуватив самого Володимира.

Після тривалого допиту співробітників Вишгородського УВС стало зрозуміло, що вони прекрасно знали, хто стріляв у журналіста „ДК”, однак, зробили все, щоб дати злочинцям час втекти. До самого ранку, черговий Ружинський не передавав органам ДАІ орієнтування на автомобілі, з яких велася стрілянина.

Нагадаємо, що Вишгородське УВС охороняє дамбу Київської ГЕС через вибух якої може затопити пів України.

 

 


 

Tags: вышгород, киевское море, менты, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment