Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Міліція навмисне затягує слідство у справі Ганни Сінькової

Originally posted by vintovkin at Міліція навмисне затягує слідство у справі Ганни Сінькової


Ще вчора писав про те, як вже рік сидить Макаров просто тому, що ані слідство, ані судді "не поспішають". А сьогодні вже стало відомо про реалізацію подібної тактики щодо Сінькової (Лисиці). Тож це вже закономірність: в Україні політв"язнів саджають без суду:

Печерський райвідділ, який веде слідство у справі політв’язня Ганни Сінькової, навмисне затягує розслідування. Вчора, 18 квітня слідчий у справі Дмитро Цуркан пішов у відпустку, проте нового призначено не було.

Таким чином, поки слідчий відпочиватиме – справа не розслідуватиметься, а Ганна Сінькова сидітиме в Лук’янівському СІЗО.

Нагадаємо, Ганна Сінькова була арештована 29 березня 2011 року. Її обвинувачують за ст. 297 ч.2 (Наруга над могилою, від 3 до 5 років ув’язнення) за участь у мистецькій акції зі смаженням яєчні в столичному «Парку слави».Подробиці справи>>>


Tags: беспредел, корчинський, могилев
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments