Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Польського журналіста посадили на два тижні за те, що два роки тому він фільмував акцію протесту

20-04-2011 19:19

Klaudiusz Wesolek, гданський журналіст, редактор незалежної телевізії TVG-9, опозиціонер з часів Солдіарності, був скутий наручниками та арештований на два тижні за те, що два роки тому знімав опозиційну акцію.

Klaudiusza Wesolka арештовано 19 квітня о 18:15. Репортери TVG-9 зафільмували, як його вели в наручниках.

- Його запхали в машину, - каже його сусідка.

За що ж арештували Wesolka? Як повідомили в прес-службі поморської поліції, це було зроблено за рішенням суду. Як сказав речник суду, його затримали за "перешкодження спокою та порядку в міській раді Сопота 20.03.2009".

В той день в міській раді Сопота акцію організувала Akcja Alternatywna Naszosc проти корупції у владі. Вдягнувшися піратами вони пройшли в сесійну залу і вигукували гасла "Jacek Karnowski є найбільшим морським піратом!" (це мер міста). Klaudiusz Wesolek знімав цей процес, взагалі не кричав, що добре чути і видно з його фільмів (дивіться нижче). Пізніше, під будівлею ради, він взяв інтерв`ю в учасників акції. Поліція переписала тоді всіх учасників акції і його також. Суд відбувся два роки тому без заслуховування обвинуваченого.

Ось фільми, за які його посадили

Читати далі на сайті Майдан

----
Я знаю Klaudiusza з 1994 року, вже тоді він модерував українсько-польський емейл-ліст, матеріали з якого я використовувала в своїх газетах. Я вже пишу в "Репортери без кордонів" про цей випадок.

Наталка Зубар
Tags: польша, свобода змі
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments