Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що треба знати про нову партію Льовочкіна

“Проект будет называться “партия развития Украины” , что в сокращенном варианте “дает” до боли знакомые три буквы ПРУ. У пацанов ностальгия? 30 мая в отельно-ресторанном комплексе "Казацкий стан" (между Борисполем и Киевом) было заключительное совещание по уставу и программе. На 11 июня запланирован технический сьезд и в этот же день Форум развития Украины в Киеве, где они будут обьявлять о создании "партии развития Украины", 21 июня окончательный съезд для широкой публики. Создание и партийное строительство курирует Сергей Ларин, основным публичным спикером вероятно будет Юрий Мирошниченко.”  Колишній глава адміністрації Віктора Януковича Сергій Льовочкін, що встиг вчасно дати драла зі свого високого крісла, готує з соратниками новий політичний проект зі старими обличчями зі своєї команди
Еспресо.TV вирішило нагадати минуле як самого Льовочкіна, так і його команди, щоб краще розуміти, чого можна чекати від них у майбутньому.
Про мишачу метушню колишніх регіоналів навколо південно-східного електорату ми уже писали. Отже тепер можна зосередитися безпосередньо на проекті Льовочкіна. Як відомо, обличчями нової партії — Прогресивної чи Прогресивно-демократичної — будуть старі перевірені кадри, що працюють із Льовочкіним уже багато років. Насамперед, це колишній представник президента у Верховній Раді, юрист та бізнесмен Юрій Мірошниченко. Уродженець Ленінградської області Мірошниченко за першими двома вищими освітами філолог, що аж ніяк не заважало йому в роки студентства, що прийшлися на «лихі 90-ті», активно займатися рукопашним боєм та, як пише його офіційна біографія, «очолювати команду однодумців та створити фірми з надання консультаційних та юридичних послуг суб’єктам підприємницької діяльності». Почавши трудовий шлях охоронцем в приватній фірмі, Мірошниченко майже одразу перекваліфікувався в директори приватних фірм. Входив до злочинного угрупування “Кіселя”, мав “погоняло” Юра-Чечен. Батько — партійний функціонер.
В 1995-1996 роках Мірошниченко навіть очолював приватну детективну агенцію, але слава Шерлока Холмса не дуже приваблювала молодого бізнесмена і уже 1998 року він розпочав політичну кар’єру, взявши участь у парламентських виборах та виборах столичного мера. Тоді ж Мірошниченко, вже будучи лідером власної партії «Нова генерація України», вирішив доповнити колекцію філологічних дипломів професією юриста та вступив на юридичний факультет маловідомої київської Академії праці та соціальних відносин. Під брендом «нової генерації» Мірошниченко спробував прорватися в парламент 2002 року, але  партія набрала 0,77% голосів.

Далі
Tags: everyday.in.ua, история, подонки, прдоны, тушки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments