Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зброю "Соколу" взагалі не перевіряли на причетність до розстрілів 20 лютого!

ТСК закінчила перевірку щодо використання підрозділу швидкого реагування “Сокіл” ГУ БОЗ МВС України 20 лютого 2014 року під час подій, що мали місце на Майдані Незалежності та прилеглих до нього вулиць у Києві.
Комісією встановлено, що працівники підрозділу швидкого реагування “Сокіл” ГУ БОЗ МВС України з вогнепальною зброєю залучалися для охорони Кабінету Міністрів України, в тому числі були залучені снайпери зі снайперськими гвинтівками.
За наявною в ТСК інформацією, зброя, яка є на обліку підрозділу “Сокіл” ГУБОЗ МВС України, не перевірялася (!!!) на причетність її використання під час подій 20.02.2014 року на Майдані Незалежності та прилеглих до нього вулиць у м. Києві.
Я направив матеріали перевірки в Генпрокуратуру з проханням відкрити кримінальне провадження, провести необхідне досудове слідство на предмет участі “Соколу” та використання ним вогнепальної зброї в подіях 20 лютого в центрі Києва.

Hennadii Moskal
6 червня
Tags: київ, майдан, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments