Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пряма мова Ігоря Мосійчука

Ігор Мосійчук
Хто ж стоїть за вчорашнім погромом посольства Російської Федерації? Як на мене то громили звичайнісінькі українські футбольні вболівальники або як кажуть в народі ультрас. Звичайно серед великої кількості людей які прийшли під амбасаду еРеФії міг бути хто завгодно і з будь якою метою.

Коли почався погром я з радником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком сидів у себе в кабінеті і вирішував як транспортувати пораненого бійця "Азова" з лікарні Маріуполя до інституту Шалімова в Києві. Коли стало відомо про погром посольства я прийняв рішення разом з активістами Соціал-Національної Асамблеї висунутись на місце подій. По прибуттю на місце ми забезпечили коридор який дав можливість представникам української влади та громадськості пройти до посольства еРеФії і передати вимоги розлючених українців. Зі слів головного ідеолога СНА Олега Однороженка який від громади ходив до посольства представник посольства мовчки вислухав вимогу українців негайно залишити межі країни і визнати себе країною-агресором та пообіцяв передати їх керівництву своєї країни.По закінченню перемовин я, Олег Однороженко та більшість активістів СНА пішли з під посольства а на ранок я прочитав вигадки ворожих ЗМІ, що погром посольства організували бійці батальйону "Азов". Більшої брехні еРеФівські журнашлюхи вигадати не могли адже в цей час батальйон "Азов" виконував в Маріуполі бойову задачу. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/961738.html.
Tags: київ, майдан, рассея, свинство, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments