Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

переговірні тези для окремих цільових груп

Olga Chervakova
Якщо мене читають наші дипломати, то хочу їм сказати: не хвилюйтесь. Ніякий це не конфуз. Завтра виступите з заявою, висловите "глибоку стурбованість" з приводу подій навколо російського посольства. Якщо будуть потрібні переговірні тези для окремих цільових груп, то це також нескладно.
- Американцям, які ще досі вірять в конвенції, нагадайте про Будапештський меморандум, згідно якого вони - гаранти нашої територіальної цілісності.
- Європейцям наголосіть, що персонально до дипломатів насильницькі дії українцями не вчинялись. І взагалі - чи доречно говорити про недоторканість російських дипломатів, яких і так ніхто не чіпав, коли таких само людей з дипломатичним статусом, спостерігачів ОБСЄ, російські ж найманці викрали ще 26 травня і досі не повернули? Чи не хочуть вони поцікавитися насамперед їхньою долею?
- А з переговорними тезами для росіян взагалі все просто. Тут є два шляхи: короткий і довгий. Короткі переговорні тези висять на паркані посольства, написано більш ніж влучно. Багатоходовка, очевидно, передбачатиме необхідність відповіді на питання, чому правоохоронці не захистили амбасаду. Так тут все просто: захищати було нікому, і росіяни в цьому самі винуваті. "Беркут" розігнаний за садизм, до якого його спонукало саме російське керівництво через Януковича. А всі чесні боєздатні правоохоронці - в зоні АТО. Захищають схід від російського окупанта. До речі, в Москві колись теж громили посольства Грузії і Польщі.
І в цьому не буде жодного слова неправди. Так виглядатиме ваша нова гибрідна дипломатична війна... This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/962740.html.
Tags: дебилы, европа, майдан, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments