Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Приєднуюсь до пропозиції Балоги

Віктор Балога

Вважаю, що Верховний Головнокомандувач ЗСУ повинен видати Указ, яким солдатам строкової служби, тобто дітям 18-20 років, забороняється нести службу в зоні бойових дій.

На Донбасі мають воювати:

- особовий склад МВС. Усі в обов'язковому порядку повинні пройти службу, але після спеціальної підготовки. Хто відмовиться - звільняти без права поновлення в правоохоронній системі. За одно і проведемо чистку в рядах міліції: хто прийшов захищати людей - отримає таку можливість, а хто займатися корупцією - піде на всі чотири сторони;

- люди, які мають добру психологічну і професійну підготовку;

- контрактники ЗСУ.

У таких військових має бути зарплата не менше 12-15 тисяч гривень і усі вони мають бути надійно застрахованими. І тоді біля військкоматів будуть черги професіоналів, а не як в сталінські післявоєнні часи, коли чоловіків серед ночі забирали для відбудови Донбасу. Старші люди це ще пам'ятають.

Тоді, кожна матір, жінка зрозуміє владу, що її чоловік, чи син виконує священну місію зі збереження країни. А держава про нього піклується, і якщо прийде горе - подбає про його сім'ю. Бо те, що сьогодні строковиків кидають на гарматне м'ясо, а батькам розказують, що їхні діти воювати не будуть і в зону АТО не поїдуть, закінчиться бунтом солдатських матерів і ніхто нікого в армію відпускати не буде. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/967363.html.
Tags: балога, лугандония, менты, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments