Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Великая рассейская культура

У Таллінні російські актори побили американців через Україну

20 червня російський актор Федір Добронравов та інші члени знімальної групи Станіслава Говорухіна побили сімейну пару з Нью-Йорка за те, що вона посміла запитати у відомого режисера навіщо той підписав лист на підтримку окупації Криму.

Про це поідомив сайт «Русский монитор» із посиланнм на Павла Гінтова. Киянин, який зараз живе у Нью-Йорку, розповів про це на своїй сторінці у Facebook.

Cімейна пара - Валентина Бардакова та її чоловік Геннадій гуляючи по Таллінну побачили на одній з літніх майданчиків компанію людей, серед яких пізнали відомого режисера Станіслава Говорухіна. І тому Валентина, яка в Нью-Йорку була організатором акцій протесту проти приїзду в місто інших відомих «підписантів» - Гергієва і Співакова, вирішила поцікавитися, чому він підписав листа.

Далі події розвивалися дуже швидко.Говорухін просто промовчав, натомість актор Федір Добронравов та інші повалили чоловіка Валентини на землю і почали бити. Коли жінка спробувала втрутитися, їй зламали палець.

«Нападників було семеро. Невідомо, чим би все скінчилося, якби випадковий перехожий не викликав поліцію», - пише Павло Гінтов.

Валентина Бардакова у коментарях додає, що кінематографісти в дискусії перед побиттям розповідали їм, що Крим і Донбас - це Росія, сміялися при згадці голодомору, говорили, що всі американці - тупі.

Відомо, що в Таллінні Говорухін знімає фільм за новелою Сергія Довлатова «Компроміс» із Добронравовим у головній ролі.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/969504.html.
Tags: беспредел, подонки, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments