Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Господи... Какие кретины в службах новостей :((((

Найдите 10 отличий:
22.06.2010 (например http://for-ua.com/article/421396)
Лукашенко наказав перекрити транзит російського газу
Президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився перекрити транзит російського газу через Білорусь. Про це глава білоруської держави заявив сьогодні на зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Мінську.

За його словами, на сьогоднішній день «Газпром» винен Білорусі $260 млн. за транзит газу. «Я наказав зараз уряду перекрити транзит через Білорусь, поки не заплатить за транзит «Газпром». Вони нам за ці півроку ні копійки не заплатили. До якого цинізму і абсурду можна дійти, коли ти винен мені $260 млн., я тобі - $190 млн., і ти починаєш мені за це закручувати вентиль», - сказав він.
--- ну и так далее

Понеділок, 23 червня 2014, 13:28 (например http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/06/23/7023591/, некоторые таки удалили, 404)
Лукашенко обіцяє перекрити транзит російського газу до Європи
Президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав призупинити транзит російського газу в Європу через територію Білорусі. Поставки відновлять, щойно Кремль віддасть 260 млн доларів боргу.
Президент Лукашенко вимагає від "Газпрому" терміново сплати борг, який, на думку Лукашенки, утворився через несплату Росією за транзит газу до Європи.
"Газпром" нам винен 260 мільйонів доларів за транзит газу. Я наказав уряду перекрити транзит газу через Білорусь, доки "Газпром" не заплатить. За останні півроку він нам жодної копійки не перерахував", - заявив президент Білорусії, передає ТСН.
--- ну и так далее

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/971590.html.
Tags: беларусь, дебилы, свобода змі, україна
Subscribe

 • Світла пам'ять

  Volodymyr Boiko 8 років тому, 5 серпня 2013-го, з життя пішов Дмитро Гройсман (di_mur) – людина виняткових моральних принципів і…

 • Alexandr Kochetkov · РОССИЯ ЗДЕСЬ НЕ ПРИЖИВЕТСЯ!

  Полностью согласен с президентом Зеленским. Нет, совершенно серьезно. Нет, с ума не сошел и аккаунт не взломали. Президент сказал, что те, кто на…

 • "радіо тисячі мазеп" Бірюкова-Нойнєца

  Ярослав Вішталюк "Олексій, 2 серп. 2018 Вже стало очевидно що нас, "порохоботів", в найближчий, передвиборний, рік в соцмережах будуть "клеймити" так…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments