Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Відні заспівали ''Путін - хуйло!'' Особисто Путіну (ВІДЕО)

Rostyslav Demchuk
Пiд час візиту президента Росії Володимира Путіна до Відня, що почався вчора, 24 червня українцi зустріли його відразу кількома акціями протесту.
При цьому люди наважилися протестувати навіть попри те, що всі вулиці, якi оточують віденський готель Ritz, де зупинився Володимир Путін, були щільно оточені представниками місцевої поліції, спецслужб і співробітниками російської Федеральної служби охорони. Над центром Відня літали вертольоти, а на дахах довколишніх будівель розташувалися снайпери.
В руках у присутні активісти тримали плакати з текстом "Путін - геть!", "Терорист", "Вбивця", "Росія без Путіна", "Путін-хуйло". А над натовпом зустрічаючих майоріли прапори України, Грузії та Чечні.
Зрозуміло, активісти, якi зустрічали президента Росії, не змогли втриматися від того, щоб не виконати прямо йому в очі вже світовий хіт, пісню українських футбольних уболівальників - "Путін - хуйло!". За свідченням очевидців, російський президент пісню почув, і вона йому дуже сильно не сподобалася.


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/972550.html.
Tags: европа, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments