Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога: переговори нас поховають

Віктор Балога
15 годин тому
Пропозиція Путіна продовжити "перемир'я" звучить як знущання. Це означає, що ми таки догралися у піддавки - один раз повелися як лохи, а зараз він уже з нас просто насміхається.

18 годин тому
Невже незрозуміло, що будь-які розмови про мирний план у форматі чотирьох не спрацюють? Це вчорашній день, такий формат себе вичерпав і показав повну неефективність.

Адже західні лідери займають чітко проєвропейську позицію, але не проукраїнську, і аж ніяк не антиросійську. Вони роблять велику послугу Путіну, а Україну лише руйнують.

Тому, з цього процесу потрібно виходити. Ми повинні захищати Україну, переговори нас поховають!

ще:
20 годин тому з Kyiv · Відредаговане
Спробую ще раз дещо пояснити. Перше. У нас немає ніякого перемир,я!!! Це міф і не правильне трактування суті питання. Перемир,я - це дипломатичний крок, що завершується підписанням відповідного акту і фактично легалізує всі сторони конфлікту. Громадяни і агенти спецслужб РФ, диверсанти, вбивці і мародери, а також представники терористичних організацій, не можуть бути суб,єктами переговорів - крапка! Ці криваві потвори, що орудують в кількох районах Донецької та Луганської області - звичайні путінсько-кадирівські найманці, як і їхні посіпаки, на чолі з медведчуками, шуфричами, царьовими й іншою сволотою. Для цих уродів, немає нічого святого, вони-мракобіси! Отже, ні про які перемовини та перемир,я з цими ублюдками не може бути мови. 
Так, поки у нас діє режим тимчасового припинення вогню, не більше. Моя ж позиція незмінна - АТО має тривати до повного знищення терористів і звільнення наших територій!!! 
Завтра, 22.00 - час "ч". Зачекаємо ще трохи, більше чекали.
Путін - ХУЙЛО! Ми переможемо! Слава Україні!

 
This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/977212.html.
Tags: балога, дебилы, европа, лугандония, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments