Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Наукове

Hennadii Moskal
Направив сьогодні генпрокурору матеріали про кількох відомих діячів, які відкопали в себе наукову жилку.
Перше — матеріали так званого наукового дослідження, підготовлені до захисту в Національній академії МВС України і подані на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук суддею Печерського районного суду м.Києва Родіоном Кірєєвим. Тема дослідження, побудованого на матеріалах у справі Юлії Тимошенко, — “Зловживання підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, правом на захист”. Насправді дисертацію писала кафедра кримінального процесу академії МВС, до якої Кірєєв формально не має ніякого відношення. До речі, 16 травня Кірєєв склав кандмінімум із англійської “на відмінно” в Донецькому юридичному інституті, хоча не відрізнить “фийс” від “тийбла”. Але головне те, що цього дня він був на своєму робочому місці в Печерському суді й розглядав справи!
Друге — матеріали підготовки дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Віктора Ратушняка. Ратушняк захистив свою кандидатську дисертацію 25 січня цього року в Харківському університеті внутрішніх справ. Хоча насправді в цей день був у Києві й давав вказівки “Беркуту” розганяти протестантів на Грушевського.
Третє — монографія колишнього голови Конституційного Суду України Анатолія Головіна на тему: “Захист прав і свобод людини і громадянина єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні”, яка зарахована без захисту як дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук. Це той самий Головін, що з Макеєвки, і цього вистачило, щоб якусь монографію, половина з якої складає список використаної літератури, зарахували йому як кандидатську дисертацію.
Ось такі в нас хєрові вчені. Попросив генпрокурора відкрити по них кримінальні провадження. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/980308.html.
Tags: менты, подонки, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments