Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На звільнених територіях потрібно вводити надзвичайний стан

Віктор Балога
На звільнених територіях потрібно не лише піднімати наші прапори і налагоджувати мирне життя, а перш за все - вводити надзвичайний стан, пане Президенте.

Те, що кістяк бойовиків покинув Слов'янськ - звичайно, серйозна ідеологічна перемога. Але, у місті залишається купа зброї і людей, які ще вчора тримали її у своїх руках. Тому там, як і на інших звільнених територіях Донецької і Луганської області, повинен діяти правовий режим надзвичайного стану з комендантською годиною і тотальною перевіркою усіх і всього, що залишилося у місті.

Радіти можна, але святкувати ще рано. Головне - утримати ситуацію під контролем. Тим більше, бойовики, в переважній своїй більшості, лише змінили місце перебування. Тому, бажано усім відповідальним міністрам і клеркам менше красуватися на телебаченні, а подавати інформацію з одного центру. І тим більше, менше зливати розвідданих про театр бойових дій через Facebook. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/981273.html.
Tags: балога, лугандония, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment